Eholotes.lv – uzsākam darbu.

Eholotes.lv

Eholotes.lv sauklis – Neķer zivis tur, kur to nav 🙂

eholotes.lv

Neķer zivis tur, kur to nav 🙂

Grūti atcerēties, kad pirmo reizi dzirdēju šo teicienu. Vēlme iegūt savā īpašumā zivju meklētāju ir tikpat sena kā pati cope. Kopš pirmās brīvās rocības un pirmās eholotes iegādes par šo faktu pārliecinos daudzkārt un aicinu arī Jūs zemūdens pasaules izzināšanas procesā iedziļināties ar moderniem līdzekļiem! Ieskaties, izproti un veiksmīgi īsteno savus copes plānus!

Atrast – Kur zivis ir? – Jums var palīdzēt atrast iekārtas – eholotes – zivju meklētāji. Lai gan eholote vien – tā var būt arī pagātne. Modernas laivas tagad ir pilnas ar dažādām sistēmām, kurās eholotes ir savienotas ar trollinga motoriem, dzinējiem, autopilotiem, radariem, audiosistēmām un citām iekārtām. Sistēmas negarantē lomu, bet prasmīgās rokās izmantotas – uzlabo copes komfortu un mūsu izpratni par to kas atrodas TUR LEJĀ!

Mūsdienu pasaules dinamiskās attīstības vidē pat ļoti ieinteresēts lietotājs izsekot līdz visiem jaunumiem spēj tikai ar grūtībām, kur nu vēl visus jaunumus pārbaudīt darba apstākļos. Mēs ne tikai tirgojam eholotes un sistēmas, bet arī tās lietojam ikdienas copē un spiningošanas sacensībās.

Kā vienu no saviem uzdevumiem sev uzstādam – notestēt visjaunāko, vislabāko un pastāstīt par plusiem un mīnusiem. Pārbaudām ārzemju mārketinga trikus un stāstām saviem klientiem – kas strādā un kas nebūt nav tā, kā šķiet. Vislabākais ne vienmēr ir visdārgākais. Pie mums ir pieejamas dažādu cenu līmeņu eholotes un cits aprīkojums komplektā ar profesionālu informāciju par konkrētā aprīkojuma priekšrocībām.

Eholotes.lv – piedāvā visu veidu eholotes –  lētas , vidējas un dārgas, ziemai un/vai vasarai, viegli pārnēsājamas un montējamas, arī tādas, kuras sarežģīti instalējamas jūras kuterī. Instalācija un salāgošana ir viens no mūsu pakalpojumiem, kas papildināts ar lietošanas apmācību palīdz klientiem pilnvērtīgi izmantot iegādātās iekārtas.

Papildus augstāk minētam – piedāvājam arī kartogrāfijas rīkus, programmas ,kuras Jums palīdzēs apstrādāt Jūsu ierakstītos datus un pārvērst šos datus jaunās, interesantās makšķerēšanas vietās. Mēs to zinām, mākam, lietojam un spējam palīdzēt Jums tos apgūt.

Mēs piedāvājam visu pasaules vadošo ražotāju produkciju ar dīlera garantiju – eholotes, trollinga motori, radari, autopiloti, navigācijas sistēmas, elektriskie enkuri, kvalitatīvi akumulatori un citas noderīgas lietas. Mēs mākam šis lietas pareizi komplektēt, uzstādīt un konfigurēt atbilstoši klienta vēlmēm.

Pērkot preces pie mums Jūs atbalstāt makšķerēšanas sportu un savu iespēju saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, augstas kvalitātes informāciju, kuru pārvērst jaunos, lieliskos piedzīvojumos!

Ne asakas!

Mārtiņš Balodis

 

logo

raymarine motoguide Minn Kota Logo Lowrance_logo_CMYK100-90-0-0 Humminbird bosch