HELIX modeļi. Humminbird jaunumi.

Helix modeļus apskats.

Lai arī šī gada spiningošanas sezona vēl ne tuvu nav galā un lielo trofeju brīdis vēl tikai pa īstam sākas, Humminbird eholotu rindās sākušās sen gaidītas pārmaiņas. Sen gaidītas tāpēc, ka Helix 5 bija un ir labs vēstnesis un daudzi makšķernieki šo eholoti ir izvēlējušies kā copes palīgu, bet jaunumu ir kļuvis daudz vairāk

Bet nu pie lietas, par jaunumiem.

Humminbird Helix12 CHIRP SI GPS

Humminbird 2016. gada sortimenta rindās galvenās izmaiņas ir jaunās HELIX ehololotes.

Vienkāršākās no visiem Helix ir Helix 5 un Helix 7. Šīm eholotēm ir ļoti praktisks aprīkojuma klāsts praktiska makšķernieka vajadzībām. Katram Helix modelim ir piecas modifikācijas, trīs ar GPS funkciju un divi modeļi bez GPS.

Humminbird Helix7 SI GPS

Helix ar sānskatu ir pieejams tikai GPS versijā, šī eholote ir piektās un septītās sērijas flagmanis, apvienojot Side Imaging, Down Imaging un Sonar versijas, proti – sānskats (vēdekļa forma), lejas skats (vēdekļa forma) un lejas skats visierastākajā – konusa formā. Savukārt vienkāršākās piektās un septītās sērijas eholotes ir pieejamas tikai Sonar vai DI versijā. Vienkāsi, praktiski, ļoti ērti lietojamas un cenas ziņā piemīlīgas eholotes.

Iepriekš labi pazīstamās un populārās eholotes – Humminbird 899/999/1199 mūs ir pamatešus uz neatgriešanos. Tās tagad aizstāj jaunie Helix9, Helix10 un milzīgā Helix12 chirp. Salīdzinot ar iepriekšējiem Humminbird modeļiem, Helix numerācija tagad skaidri norāda ekrāna diagonāles izmērus, proti, skaitlis atbilst collām.

hELIX 9 si gps

Iepriekšējā politika 9 sērijai likt 8 collu ekrānu nu ir pagātne. Skaidra spēle ar skaidriem noteikumiem. Ar ko vēl Helix atšķiras? Dizains. Vienkāršs, bet ļoti glīts, bez liekiem izvirzījumiem, tīrs un patīkams. Kas vēl?

560x400_HELIX_Autochart_Sec3

Lielie Helix visi kā viens ir aprīkoti ar Autochart LIVE. Lieliski! Kartogrāfija uz ūdens, eholotē, tagad ir pieejama arī bez ekskluzīvo Onix iegādes. Tiesa – prasīgākajiem būs vēlme piepirkt klāt GPS antenu ar iebūvēto kompasu, kas palīdzēs izprast laivas pozīciju kartē, kad laiva stāv uz vietas.

560x400_HELIX_iPilot_Sec3

Kas vēl labs? Saglabāta iepriekšējā programmatūras izvēlne un pieredzējušiem lietotājiem nekas nav jāmācās no jauna. Labi! Vadoties pēc katalogā norādītajām specifikācijām, jaunajās eholotes aprīkotas ar tiem pašiem devējiem, kas izmantoti šobrīd pieejamajos modeļos, XHS 9 HDSI 180 T, XNT 9 DI T un XNT 9 20 T. Pagaidām nav īsti skaidrs veids kā no šiem devējiem Humminbird nodrošinās ļoti plašās CHIRP frekvences 12. sērijas Helix, bet Humminbird ir uzticams ražotājs, kad saņemsim, tad uzzināsim. Visas 9-12 Helix sērijas eholotes ir ļoti plaši aprīkotas, uztur tīkla izveides iespējas, kas ļauj saslēgties ar I-pilot LINK motoriem, 360 grādu sonoru, radaru, autopilotu un līdzīgi. Ar iekārtu specifikāciju var iepazīties mūsu veikala mājaslapā (www.eholotes.lv) specifikācijas tabulā. Rozīnīte visā stāstā ir tāda, ka Humminbird Helix9 DI GPS varētu maksāt nepilnus 1100 eiro jau ar Autochart LIVE. Un spēj strādāt tīklā. Tiesa – bez sānskatiem tomēr – vērts padomāt!

Visi Helix modeļi atbalsta Autochart un AutochartPRO programmatūru un caur to sniedz mums iespēju strādāt pie ūdeņu dziļumu kartēm, pētīt grunts cietību un turpināt meklēt labākās copes vietas.

Helix5 un 7 SI GPS eholotes.lv

Tuvākajā laikā mūsu veikala plauktā līdzās jau esošajai Humminbird Helix 7 SI GPS nostāsies arī Humminbird Helix 9 SI GPS. Cerams, ka neuznāks sals un paspēsim Jums, mūsu klientiem, sniegt precīzāku ieskatu jaunumu testos LV ūdeņos.

Sekojot mūsu profilam Facebook Jūs vienmēr būsiet informēti par jaunumiem un aktualitātēm eholotu sfērā. Drīzumā arī citi jaunumi, kuri pozitīvi pārsteigs mūs, makšķerniekus.

Ne asakas!

Apskatā izmantoti attēli un dati no Humminbird.com