Humminbird HELIX Akcija

Humminbird HELIX akcija

Humminbird HELIX modeļi sevi piesaka ar ļoti plašu programmatūru, augstu izšķirtspēju un praktiski neierobežotu funkcionalitāti zivju meklēšanas jomā – Sonar, DownImaging, Side Imaging, 360 sonar, CHIRP – visas tehnoloģijas vieno jaunie HELIX modeļi.

Sācies iepriekšpasūtījumu laiks uz jaunajiem Humminbird modeļiem.

Akcijas noteikumi sekojoši – pasūtot Humminbird Helix9x, Hummibird Helix10x vai Humminbird Helix 12x CHIRP par 2016. gada cenām papildus no eholotes.lv piedāvājam bez maksas – Zeroline Europe karti Autochart LIVE programmatūrai. Šajā kartē ierakstīsim mūsu veidoto Daugavas, Buļļupes un Lielupes digitālo dziļuma karti, arī bez maksas.

Šo piedāvājumu attiecinām arī uz Humminbird Onix, MinnKota un Cannon pasūtījumiem virs 1200 EUR. Piedāvājam pasūtīt arī tās preces, kuras šobrīd vēl nav ievadītas mūsu sistēmā, piemēram, Cannon Digitroll, baltos MinnKota Ulterra, piedāvājam konsultācijas un palīdzību pareizu elektronisko sistēmu veidošanai laivā.

Pasūtījumu noformējam pa e-pastu martins@eholotes.lv, garantijas iemaksa 10% no pasūtījuma summas. Nepieciešamības gadījuma palīdzam noformēt Incredit līgumu.

Rakstiet, zvaniet, interesējieties – akcija spēkā līdz 15.12.2015.

Tālrunis 29377888, Mārtiņš