Insight Genesis – neaizmirstiet ieslēgt ierakstu!

Insight Genesis – neaizmirstiet ieslēgt ierakstu!

Nesen paskatījos Insight Genesis publisko karšu daļu, paskatījos ar domu – kas jauns?

Jāatzīst, ka masveida kartogrāfijas bums mūs vēl nav sasniedzis, tomēr tendences mainīt paradumus var novērot. Daudzi klienti par kartogrāfiju interesējas, vairāki – nodarbojas. Lowrance lietotājiem pieejamais bezmaksas resurss paplašinās. Pavērojiet arī Jūs kā pamazām veidojas publisko karšu daļa. Parādījušās jaunas kartes – Ventā, Puzē, Inesī, Burtniekā, Ķīšezerā, Daugavā un citās populārās copes vietās.

Insight Genesis publiskai kartogrāfijai ir daudz plusu, piemēram, savietojot savas kartes kopā ar GoFree HOOKED aplikāciju, Insight Genesis programmā parādās arī tās fotografēto zivju vietas un ar laiku izveidojas elektroniska dienasgrāmata ar lomu areāliem.

Mazliet neērta ir situācija, ka kartes nesniedzas ārpus konkrētā ūdeņa robežām, piemēram – izbraucot ārā no Baltezera jāliek iekšā cita karte, kurā ierakstīts Ķīšezers, bet tālāk – atkal Daugavas kartiņa – tomēr precīzas informācijas vārdā – šīs sīkās neērtības var pieciest.

Rudens velcēšanas laikā – neaizmirstiet ieslēgt datu ierakstu un pievienot kādu publisku karti. Ir taču jauki copēt saprotamos ūdeņos!

Visiem interesentiem – labprāt sniegsim padomus kā pareizi ierakstīt un lietot Insight Genesis datus!

Ne asakas!