Lowrance 2016. gada jaunumi

Lowrance izziņojis jaunās modeļu sērijas 2016. gadam.

Sāksim ar vienkāršāk aprakstāmajām lietām.

Izcila un stabila vērtība – Lowrance HDS GEN3 – turpina savu uzvaras gājienu un drīzumā to papildinās 3D bloks ar principiālu jaunu pieeju StructureScan jomā, proti – varēsim uz zivīm paskatīties no visām pusēm. Skat pievienoto video. Tāpat šīs sērijas izcilību papildinās jaunais Total Scan devējs, kurā būs apvienots gan 2D, gan CHIRP, gan StructureScan funkcijas vēl labākā kvalitātē.

Lowrance HDS Gen3

Latvijā tik iecienītā Lowrance Elite, kura veiksmīgi izpatika tik daudzu budžeta klases pircēju vēlmēm, turpinās dzīvi jaunā veidolā. Tās jaunais nosaukums ir Lowrance HOOK.

Lowrance HOOK series

 

Jaunā HOOK sērija atkal būs vispārākā savā klasē piedāvājot saviem lietotājiem izcilu kvalitāti kopā ar visām, makš1ķerniekam vissvarīgākajām un nepieciešamākajām funkcijām par ļoti atbilstošu cenu.

CHIRP sonārs, DownScan Imaging, TrackBack – ir Lowrance izstrādājumi un HOOK 4,5,7 un 9 sērija šīs vērtības saglabā visaugstākajā kvalitātē. HOOK ir vienkāršs un ērts lietošanā, ar spilgtu, saulē labi saredzamu attēlu un lieliskām darba spējām. HOOK darbībai netraucē zemūdens iemītnieku pārbagātība, CHIRP sonārs izšķir visu līdz pat vissmalkākajām detaļām. Insight Gensis kartogrāfija turpina izzīmēt jaunas kartes Latvijas ūdeņos, kuras bez maksas ir pieejamas tiem HOOK lietotājiem, kuri izvēlas HOOK modeļus ar GPS. HOOK sapratīs arī Navinocs un C-MAP kartes.

Sezonas jaunums ir Lowrance Elite Ti modeļi.

Elite Ti

Šie modeļi šķiet, radīti tieši makšķerniekiem. Tiem ir skārienjūtīgs ekrāns, jauns, ļoti jaudīgs procesors un tas, ko Lowrance fani jau sen ir gaidījuši – TotalScan devējs. Jā, pareizi. Lowrance tagad piedāvā StructureScan funkciju arī piektās un septītās sērijas eholotēs. Kopā ar visām Elite ierastajām vērtībām. Bet tas nav viss.

Elite Ti

Elite Ti ir risinājums tiem prasīgajiem makšķerniekiem, kuri nevēlas iegādāties funkcijām pārbagātās Lowrance HDS GEN3 iekārtas, bet vēlas, piemēram, vadīt trollinga motoru no eholotes. Tātad sīkā par Elite Ti.

Elite-7 Ti ir aprīkotas ar BroadBand sonar, CHIRP sonar un TotalScan sonāra funkcijām, skārienjūtīgu ekrānu, iebūvētu Wireless/Blootooth, MotorGuide Xi5 vadības moduli un spēju apstrādāt dzinēja datus, AIS savietojamība, dažādi temperatūras sensori uc papildus aksesuāri.

SmartSteer

Elite-5 Ti komplektācijā NMEA 2000 savienojumi nav paredzēti, bet tā tik un tā ir funkcijām bagātākā 5 collu eholote 2016. gada piedāvājumā.

Visas Elite Ti ir aprīkotas ar zibensātru 10Hz GPS uztvērēju, plato ekrānu var dalīt gan horizontāli, gan vertikāli, datu ieraksts paredzēts caur vienu MicroSD karti, kuras slots ir paslēpts zem Lowrance Logo.

Lowrance Elite Ti

 

Lowrance Elite Ti ir viegli savienojama ar I-pad vai Android planšetēm un pieļauj no tām pilnu funkcionālu vadību. Iepazīstieties ar jauno Lowrance Elite Ti sortimentu mūsu mājas lapā, Elite Ti sadaļā