Eholotes – Jaunumi par jaunumiem

Lowrance zona.

Lowrance Elite 3/4/5 ar GPS un bez ir uz vietas, plauktā.

Konsultācijas par kartogrāfijas iespējām – Insight Genesis – laipni lūgti klientu lokā, viss strādā!

LOWRANCE

Humminbird zona.

Kuriem interesē jaunais Helix5 SI , budžeta eholote ar platekrānu un sānskata 455khz stariem – beidzot demo modelis ir plauktā, konsultējam, tirgojam, uzstādām.

Par ONIX10 SI plusiem un mīnusiem ir apgūta lielā daļa no iekārtas iespējām, neliegsim praktiskus padomus.

 MotorGuide zona.

Motorguide Xi5 GPS SNR FP 12V un 24V modeļi ir pieejami uz vietas, quick-change plates – uz vietas, rozetes, vadi aksesuāri  tāpat. apraksts – dev1.eholotes.lv blogos

 MinnKota zona.

Tiem, kuri lieto MinnKota elektromotorus ar GPS(Terrova, Powerdrive, Riptide) – pārbaudiet motora kāju, ja kājai ir brīvkustība korpusā, tad iespējams, ka sarūsējuši gultņi jau bojā stūres mehānisma korpusu. Tā ir vieta, kura prasa regulāru apkopi. Gultņi un blīvslēgi mums ir plauktā.

Terrova gultņi, pērnā gadā pirkts, lietots 6 mēnešus.

Minn_gultņi1.jpg

 

Kartogrāfija.

Pēdējas 2 nedēļas testos krietni pastrādājām ar Insight Genesis, viss notiek, Latvijas Lowrance lietotājiem Insight Genesis strādā un veido reālas dziļumu kartes. Tagad jāatrod laiks garākam blogam par šo programmu, viss ļoti vienkārši, bet daži jautājumi vēl ir. Šonedēļ būs plašāks raksts lapā.

Iztestēts AutochartLive uz ONIX10 SI – fīča laba, bet – Humminbird vienmēr spēj radīt gandrīz gatavus produktus. Varbūt tā nodrošina mūžīgo izaugsmi?

 

Šonedēļ atradīšu laiku garākam Insight Genesis aprakstam.