MotorGuide Xi5 tehniskās priekšrocības

MotorGuide Xi5 tehniskās priekšrocības

    • Vienkārš LED kontroles panelis

Funkciju un statusa kontrolei Xi5 izmatotas LED diodes, kuras palīdz kontrolēt situāciju 4 pamatfunkcijās.

– Power ON / System Ready – ieslēgts/sistēma gatava darbam
– Propeller ON – dzenskrūve aktīva

– Pinpoint GPS System Active – GPS sistēma aktīva

1

 

 

 

-Baterijas statusa indikators – izmanto dažādu krāsu gaismu, informējot par akumulatora/u enerģijas atlikumu trīs pakāpēs. Zaļa gaisma indikatorā norāda, ka pieejams vairāk kā 40% no kopējās akumulatora/u jaudas, dzeltens – ka atlicis 40 līdz 20% un sarkans – ka atlicis mazāk par 20%.

2

Motora vadība ar bezvadu pedāli.

Bezvadu pedālis nodrošina vienkāršu motora vadību no jebkura laivas punkta. Visas funkcijas ir viegli izprotamas un apgūstamas, savukārt profesionāliem lietotājiem – viegli atpazīstamas.

3

    • Kompozītmateriālu motora kāja.

Tā nelūzīs, tikai lieksies, viegla, elastīga, izturīga, droša pret negaidītām sadursmēm. Ne velti ASV šīm kājām dod mūza garantiju.

kompozīt-kāja

    • Jaunākās paaudzes digitālās tehnoloģijas

MotorGuide bezvadu pedālis nodrošina lielisku motora kontroli no jebkura laivas punkta. MotorGuide jaunākās tehnoloģijas izmanto cooler-running energoelektroniku, kura ir par 50% efektīvāka. Tā arī akumulē to enerģiju, kuru parastas iekārtas zaudē kā silšanas rezultātā. Elektroniska dzinēja apgriezienu kontrole nodrošina vienmērīgu ātrumu un lielisku energoefektivitāti, nodrošinot ilgāku akumulatora/u izmantošanu un mazāk uzlādes ciklu.

5

Pilnībā aizsargāta elektronika – Visi motora elektronikas bloki ir iekausēti aizsarg materiālā, kurš tos pasargās no ūdens vai putekļiem. Motoram ir papildus aizsardzība pret situācijām, kad dzenskrūve ir sapinusies zālēs vai tās darbību traucē šķēršļi.

 

    • Kompakts profils

Kompakts profils nodrošina ērtu funkcionalitāti. Anodizēta alumīnija bāze, nerūsējošais tērauds ir tie materiāli, kuri nodrošina konstrukcijas izturību un drošību pret koroziju. Papildus drošībai izveidots dubults mehānisms pret motora nesankcionētām darbībām.

Uzlabots un ļoti izturīgs stūrēšanas mehānisms ar lodīšu gultņiem un blīvslēgiem pasargās motoru no ūdens un putekļu iedarbības. MotorGuide xi5 ir lieliska izvēle, īpaši, ja izvēlas Pinpoint GPS komplektāciju un savieno to ar Lowrance HDS sērijas eholoti.

xi5-sw1

Motorguide var iegādāties šeit