Pinpoint GPS iespējas

MotorGuide patentētā Pinpoint® GPS tehnoloģija ir pieejama gan jau nokomplektētā Xi5 motorā, gan šiem dzinējiem uzstādāma atsevišķi.

Pinpoint GPS ir ultra-precīza tehnoloģija, kas balstās uz rūpīgi izstrādāta algoritma.

Enkurošanās funkcija

11

Pinpoint GPS nodrošina enkurošanās precizitāti apmēram 1 metra robežās. Uz pults var saglabāt 8 pozīcijas, bet pozīciju skaits saistot MotorGuide Xi5 Pinpoint GPS ar Lowrnace eholoti kļūst gandrīz neierobežots. Vējš, straume, enkurošanās problēmas – tā ir pagātne, ja lietojat šo jaunumu.

Jog funkcija

12

Enkurošanās režīmā ir lieliska iespēja uzlabot sākotnēji izvēlēto enkurošanās pozīciju tik vienkāršā veidā kā vien uzspiežot uz virziena taustiņa. Jūs var spiest cik vien reizes vēlaties 4 virzienos. Katrs šāds spiediens izmainīs laivas pozīciju par 1,5 metriem(5 pēdām) izvēlētajā virzienā.

 

Heading Lock – kursa funkcija

13

Lieto Heading Lock funkciju – virzīties uz izvēlētu mērķi. Ne straume, ne vējš nenovirzīs Jūs no izvēlētā kursa kamēr funkcija netiks atslēgta. Nepieciešamo ātrumu var koriģēt ari kustībā.

Route Record / Playback – maršruta ieraksts/atkārtošana

14

Ieraksti, saglabā un atkārtoti izmanto ierakstītos maršrutus (līdz 6,4 km). Pinpoint GPS ļauj saglabāt 8 maršrutus, savienojot ar Lowrance – atbilstoši izvēlētās iekārtas iespējām.

Atgriezties izvēlētajā maršrutā var no jebkuras vietas. Pinpoint GPS atvedīs uz tuvāko maršruta punktu un atsāks kustību pa maršrutu līdz tā beigām.

Cruise Control – ātruma kontrole

15

Lietojot Heading Lock vai Route Playback funkcijas, var mainīt laivas ātrumu ar konstanta ātruma – Cruise Control funkciju. Ar + un – taustiņiem ātrumu var gan palielināt, gan samazināt.