Eholotes.lv – Kas mēs esam

Eholotes.lv nav tikai interneta veikals, veikalā ir fiziski pieejamas visas preces atbilstoši marķējumam preces kartiņā(zaļš, dzeltens, sarkans). Preču atlikumus mājas lapā eholotes.lv atjaunojam ik dienas līdz ar ko preces pieejamības indikācijai ir ļoti augsts ticamības koeficients. Mūsu veikals atrodas ērti piebraucamā vietā, Krasta iela 99a, skat piebraukšanas shēmu. Autostāvvieta ir bez maksas.

Eholotes.lv pieder SIA Ezergailis. Eholotes.lv kopā ar interešu biedriem veido, papildina un uztur tās īpašnieks Mārtiņš Balodis, makšķernieks ar vairāk kā 40 gadu stāžu.

Mārtiņš Balodis kopā ar Kristiānu Godiņu jau 4 gadus sekmīgi piedalās Latvijas čempionātā spiningošanā no laivām, izcīnot godalgotas vietas atsevišķos posmos un 2016. gada sezonā uzvarēja Latvijas čempionātā absolūtā vērtējumā. Mēs esam enerģiski, uz mērķi tendēti makšķernieki, kuri nekad neapstāsies pie sasniegtā, bet vienmēr attīstīsies tālāk.

Mērķi un idejas

Lietojot augstākās kvalitātes eholotes, elektromotorus un citu aprīkojumu mēs skaidri redzam tās priekšrocības, kuras sniedz pareizi izvēlēts aprīkojums. Kopš 2016. gada rudens uzsākām kvalitatīvu apģerbu tirdzniecību,  kopš 2017. gada novembra kļuvām par kvalitatīva Krievijas apģērbu ražotāja ražotāja – Novatex – distributoru Baltijas valstīs un paplašinājām veikala platību mazumtordzniecībā, uzsākam vairumtirdzniecību.

Mērķis ir izveidot un attīstīt kvalitatīva copes un medību aprīkojuma tirdzniecības vietu, kurā pieejami kvalitatīvi zīmoli. Mērķis ir izveidot kvalitatīvu servisa vietu šim aprīkojumam, mērķis ir apmierināti klienti, mērķis ir darīt lietas, kuras pašiem patīk, jo tikai tā var izprast un izveidot kvalitatīvu servisu. Darīt darbu, kas patīk pašiem.

Ideja – apvienot visu vienā vietā nav jauna. Ideja ir to darīt kvalitatīvi un profesionāli.

Mārtiņš Balodis un Kristiāns Godiņš Ospray fishing team

Mārtiņš Balodis, Kristiāns Godiņš Latvijas čempioni 2016

Piegādes risinājumi

Šobrīd preces var saņemt Rīgā, Krasta ielā 99a vai citā vietā, iepriekš vienojoties. Latvijas teritorijā un Baltijas valstīs piegādājm ar OMNIVA pakomātu palīdzību, parasti piegāde notiek vienas darba dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Darba laiks un atbalsts

Strādājam darba dienās no 9 līdz 17. Ja vēlaties tikties un iepazīties ar konkrētiem produktiem - lūdzam iepriekš pieteikties. Sniedzam konsultācijas pa telefonu un e-pastu, atbildēsim nekavējoties.

Servisa kvalitāte

Ar vārdu serviss mēs saprotam konsultācijas, produktu piegādes, remontu, garantijas remontu un citas lietas, kuras varam veikt mūsu klientu labā. Mums ir daudz zināšanu, kuras sniegt saviem klientiem. Rakstiet, zvaniet, jautājiet!

Baltic
Deeper
Fahrenheit
Fusion
Garmin
Geoff Anderson