Cepure Svartzonker Beanie melna SZ101702

32,90 

Svartzonker Neck Warmer – šim aksesuāram ir dažādi pielietojumi un to var valkāt daudzos dažādos veidos – kā šalli, cepuri, kaklautu, lakatu, masku, galvas saiti utt.

Ir Veikalā

SKU: SZ101702

Cepure Svartzonker Beanie melna SZ101702

Cepure Svartzonker Beanie melna SZ101702

Vēsā laikā pasargā no aukstuma un vēja un labi izskatās.

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs. Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegsim konsultācijas mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Izmērs:

Pēc pielietojuma:

, ,

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Jums arī varētu patikt…

Jūsu grozs
0