Juglas ezers, dziļumu karte Humminbird eholotēm

Juglas ezers, dziļumu karte Humminbird eholotēm

Informēt, kad preci var iegādāties

Juglas ezers, dziļumu karte

Kartes ražošana pārtraukta, skatiet kopējo Latvijas ūdenu dziļumu karte 2022 izdevumu, kur šis ūdens ir iekļauts.

Juglas ezers, digitāla dziļumu karte, paredzēta Humminbird eholotēm. Šī karte dod iespējas iezīmēt sēkļus un vēlamos copes dziļumus, izmantot MinnKota elektromotoru I-pilot LINK digitālās opcijas. Karte veidota, balstoties uz 2019. gadā veiktajiem mērījumu datiem un atbilst reālajiem dziļumiem ezerā.

Iegādājoties šo karti, ietaupīsiet daudz laika, kuru varēsiet veltīt savām copes gaitām, mērķtiecīgi meklējot zivis konkrētos dziļumos un iegūsiet iespēju droši pārvietoties pa Juglas ezeru, skaidri zinot paredzamos dziļumus un sēkļus. Šī karte satur vissvaigākos dziļumu datus, jo ierakstām to individuāli, katram klientam atsevišķi. Šo karti izgatvojot lietojam tos pašus datus, kurus izmantojam savās copes gaitās kā arī makšķerēšanas sportā.

Karte ļauj pilnībā izmantot Humminbird un MinnKota I-Pilot LINK elektromotoru digitālās iespējas, piemēram, iezīmēt zaļā krāsā 3 metru dziļumu +/- 1 m robežās, papildus iespējamas funkcijas – virzīties pat noteiktu dziļumu, virzīties notiektā attālumā no izvēlētā dziļuma, jaunajiem MinnKota motoriem būs arī funkcija riņķot ap izvēlēto dziļumu, piemēram kādu zemūdens pauguru.

Karti var iegādāties digitālā formātā eholotes.lv veikalā, tās ierakstam nepieciešma Humminbird Zeroline Karte Eiropas reģiona kartogrāfijai. Ja Zeroline kartes nav – tā jāiegādājas papildus, parasti mums šīs kartes ir pietiekošā daudzumā uz vietas.

Kartes izgatavotājs, eholotes.lv, informē, ka šīs kartes ir informatīvas un izgatavotājs neuzņemas nekādu atbildību par iespējamiem negadījumiem uz ūdens kā arī pilnībā norobežojas no jebkādiem iespējamiem zaudējumoiem vai to atlīdzināšanas, kuri varētu rasties saistībā ar šo karšu lietošanu.

Aicnām konsultēties ar veikala personālu, palīdzēsim ar padomu, informāciju! Veiksmīgu laivošanu! Ne asakas!

Ražotājs:

Jūsu grozs
0