Izpārdošana!

Lowrance HOOK2-4x GPS eholotes komplekts

229,00 

Lowrance HOOK2-4x eholotes komplekts – savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir Veikalā

SKU: KomLowranceHOOK2-4x-gps
Birkas:

Lowrance HOOK2-4x GPS eholotes komplekts

Lowrance HOOK2-4x GPS eholotes komplekts – savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Eholote Lowrance HOOK2-4x GPS

Vienkārša, automātiska sonāra jūtības regulēšana(var regulēt arī manuāli), 4 collas liels SolarMAX™ horizontāls ekrāns, jaunais Lowrance platleņka sonārs. Viss ļoti vienkārši – pievieno akumulatoram, nostiprinām devēju ētrā pozīcijā un – dodamies makšķerēt.

GPS funkcija šajā eholotē arī ir ļoti vienkāršas. Atzīmējam punktus, saglabājam ceļus, veidojam maršrutus. Tas arī VISS.

 

Svina skābes akumulators eholotei Ironcell 12V 7 Ah

Akumulators eholotei Ironcell 12V 7 Ah, noderēs eholotēm ar vidēji mazu strāvas patēriņu, ražotāja garantija 1 gads

Konkrētais 7 ah akumulators spēs veiksmīgi darbināt nelielas eholotes, kurām strāvas patēriņš nepārsniedz 500 mA/h. Tādām eholotēm kā Lowrance HOOK2-4x GPS vai Garmin Striker Plus 4 GPS šis akumulators ir pareiza izvēle. Tiem, kuri nemakšķerē caurām dienām šis akumulators derēs arī 5 sērijas eholotēm, tomēr atceramies formulu akumulatoru izvēlē – parastais copes laiks stundās, reizināts ar eholotes strāvas patēriņu stundā un rezultāts parezināts ar koeficientu 2 veidos komplektu , kurš nepievils .

Victron Energy Automotive IP65 lādētājs

Victron Energy Automotive IP65 lādētājs priekš 12V akumulātoriem ar divām uzlādes strāvas iespējām 12 V / 4 A – 12 V / 0,8 A

Šis Victron Energy Automotive IP65 lādētājs ir drošs pret kļūdainu pieslēgšanu un ir paredzēts akumulatoru lādēšanai nenoņemot akumulatorus no pievienotajām sistēmām, motocikliem, laivām.  Atstājot akumulatoru saslēgtu ar šo lādētāju, nav jāuztraucas par akumulatora pārlādēšanu, jo beidzoties lādēšanas ciklam lādētājs pārslēdzas uzturēšanas režīmā, nebojājot akumulatoru un patērējot niecīgu elektrības daudzumu.

1403510164 Upload Documents 775 500 Bpc120480034r Automotive Ip65 Charger 12v 4a Top Withcables

Eholotes kronšteins, alumīnija, regulējams

 

Eholotes kronšteins paredzēts vieglai un ērtai eholotes devēja nostiprināšanai zem ūdens pie laivas vai cita peldlīdzekļa. Šis kronšteins ir izgatavots no ļoti viegla metāla – alumīnija un paredzēts līdz 65 mm biezām stiprinājuma vietām, kuras atrodas ne tālāk kā 400 mm no ūdens līnijas, jo kopējais kronšteina garums sasniedz 450 mm.

Šis kronšteins ir regulējama garuma, tas ir krāsots un ļoti stingrs. Stingrība izsargā no eholotes devēja vibrācijas zem ūdens un palīdz eholotei rādīt kvalitatīvāku attēlu. Sevišķi svarīgi tas ir gadījumos, kad lietojat eholoti ar sānskatu iespējām. Komplektā iekļauti: kronšteins, skrūves un montāžas atslēga un universāls stiprinājums, kurš palīdzēs ērti pievienot praktiski jebkuru eholotes devēju.

Garmin Striker Plus 4 GPS

Lowrance HOOK2-4x GPS eholotes komplekts

 

Ekrāna izmērs collās:

4

Ražotājs:

Interfeiss:

Taustiņu vadība

Devējs:

1
Jūsu grozs
0