Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota Endura C2 55 PRO

949,00 

Komplekts Minn Kota Endura C2 55 PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: MKPRO12.55
Birkas:

Komplekts Minn Kota Endura C2 55 PRO

Komplekts Minn Kota Endura C2 55 PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Endura C2 55 lb

Elektromotors Minn Kota Endura C2 55 Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 55 lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams. Lai nebojātu motora ātrumu slēdzi, svarīgi atcerēties, ka ātrumus jāslēdz lēnām, ar pāris sekunžu pauzi, tādējādi izvairoties no motora bojāšanas neadekvāti lietojot.

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah, ir litija-dzelzs fosfāta tipa akumulators, kas ir litija akumulatoru veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskiem bojājumiem un elektriskām pārslodzēm. Akumulatoru var uzlādēt vismaz 2000 reizes nezaudējot ietilpību un tā darba mūžs ir aptuveni piecas reizes lielāks salīdzinājumā ar kvalitatīvākajiem iem svina-skābes dziļās izlādes akumulatoriem. Jugis PRO akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstu strāva spriegumu līdz pat pēdējam akumulatora procentam, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir tukšs. Jugis PRO akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena izlādes cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Img 0187 Scaled

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A ir ūdens izturīgss, triecienizturīgs un drošs pret putekļiem, profesionālais akumulatoru lādētājs. Ar Victron Energy lādētāju var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus un veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir piecu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šis lādētājs var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem.

Komplekts Minn Kota Endura C2 55 PRO ir lieliska cena/kvalitāte attiecība!

Interesē citādāka komplekta iegāde? Kontaktējies ar veikalu eholotes.lv, mums ir ko piedāvāt! Labas cenas labiem pirkumiem!

 

Ražotājs:

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

GPS funkcija:

Voltāža:

12 V

Ūdens tips:

1
Jūsu grozs
1