Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota Endura MAX 50 PRO

1149,00 

Komplekts Minn Kota Endura MAX 50 PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir Veikalā

SKU: MKPRO12.50
Birkas:

Komplekts Minn Kota Endura MAX 50 PRO

Komplekts Minn Kota Endura MAX 50 PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Endura MAX 50Lb

Elektromotors Minn Kota Endura MAX 50Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 50 lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams. Lai nebojātu motora ātrumu slēdzi, svarīgi atcerēties, ka ātrumus jāslēdz lēnām, ar pāris sekunžu pauzi, tādējādi izvairoties no motora bojāšanas neadekvāti lietojot.

Šis elektromotors ir līdz pat 5 reizēm ekeonomiskās par Minn KOta Endura C2 elektromotoriem, ja runa ir par manevrēšanu un pārvietošanos mazos ātrumos. Pilnā gaitā braucot ar šo motoru ekonomija nav tik iespaidīga. Šī ekonomija rodas dēl digitālas impulsa veida barošanas sistēmas, kura ievērojami samazina strāvas zudumus, kad nepieciešami mazi dzinēja apgriezieni. Papildus bonuss – šim motoram ir variatora

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 100 Ah Prizmatic IP67

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 100 Ah Prizmatic, ir litija-dzelzs fosfāta tipa akumulators, kas ir litija akumulatoru veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskiem bojājumiem un elektriskām pārslodzēm.

Šis ir rūpnieciski ražots LiFePo4 tehnoloģijas akumulators, projektētais uzlādes ciklu skaits ir 2000-5000 ciklu, atkarībā no lietotāja, proti – vai akumulators tiek bieži izlādēts “Līdz galam” vai lietots saudzīgākā režīmā. Mehāniskais akumulators mūžs ir plānots 10 gadi vai vai vairāk. Defekta gadījumā akumulatoram ir iespējams remonts arī pēc garantijas laika.

Jugis PRO akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstu strāva spriegumu līdz pat pēdējam akumulatora procentam, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir tukšs. Jugis PRO akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena izlādes cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Šo akumulatoru var izmantot eholotes/elektromotora un citu strāvas patērētāju darbības nodrošināšanai visas dienas garumā un dažādu laivu elektromotoru darbināšanai. Iegādājoties LiFePo4 akumulatoru ir vērts apskatīt vairākus parametrus. Galvenie ir spēja atdot enerģiju – cik ampēru stipru strāvu akumulators spēj atdot ilgstošā laika posmā, cik ir maksimāli iespējamā īstermiņa pārslodze atdeve un kādas lādēšanas strāvas kā arī spriegumus akumulatrs spēj uzņemt. Ja šie kritēriji neatbilst – akumulatorā iebūvētās vadības sistēma(BMS) akumulatoru atslēdz. BMS seko arī akumutaora temperatūras režīmiem un citeim procesiem.

Untitled

 

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A ir ūdens izturīgss, triecienizturīgs un drošs pret putekļiem, profesionālais akumulatoru lādētājs. Ar Victron Energy lādētāju var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus un veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir piecu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šis lādētājs var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem.

Komplekts Minn Kota Endura MAX 50 PRO ir lieliska cena/kvalitāte attiecība!

Interesē citādāka komplekta iegāde? Kontaktējies ar veikalu eholotes.lv, mums ir ko piedāvāt! Labas cenas labiem pirkumiem!

 

Ražotājs:

Griezes moments/jauda LB:

50 Lb

GPS funkcija:

Voltāža:

12 V

Ūdens tips:

1
Jūsu grozs
0