Izpārdošana!

Komplekts Minn Kota Terrova 55 Lb 54 Jugis PRO

2489,00  2099,00 

Komplekts Minn Kota Terrova 55 Lb 54 Jugis PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir Veikalā

SKU: TerrovaPRO12B
Birkas:

Komplekts Minn Kota Terrova 55 Lb 54 Jugis PRO

Komplekts Minn Kota Terrova 55 Lb 54 Jugis PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ I-pilot BT

Elektromotors Minn Kota Terrova 55 Lb 54″ I-pilot BT (BlueTooth) ir 2017. gada jaunums. Saldūdens elektromotors ar iebūvētu GPS, virzniena sensoru 12V, 55 Lb, 137 cm gara, trieciendroša kompozītmateriāla kāja, koplektācijā ar pulti, ieteicams izmantot līdz 5 m garām laivām.

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 78 Ah

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 78 Ah, ir litija-dzelzs fosfāta tipa akumulators, kas ir litija akumulatoru veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskiem bojājumiem un elektriskām pārslodzēm. Akumulatoru var uzlādēt vismaz 2000 reizes nezaudējot ietilpību un tā darba mūžs ir aptuveni piecas reizes lielāks salīdzinājumā ar kvalitatīvākajiem svina-skābes dziļās izlādes akumulatoriem. Jugis PRO akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstu strāva spriegumu līdz pat pēdējam akumulatora procentam, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir tukšs. Jugis PRO akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena izlādes cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Img 0185 Scaled

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A ir ūdens izturīgss, triecienizturīgs un drošs pret putekļiem, profesionālais akumulatoru lādētājs. Ar Victron Energy lādētāju var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus un veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir piecu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šis lādētājs var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem.

61ywmzxmn5l. Ac Sl1500

Drošinātājs elektromotoram Minn Kota 60 A

Drošinātājs elektromotoram Minn Kota 60 A – paredzēts montāžais laivā vai citā transporta līdzeklī. Udensdrošā korpusā. Bi- metālisks princips, daudzkārtējai lietošanai, iespējmas nekavējoties atjaunot drošinātāja darbību, pēc pārslodzes vai īssavienojuma novēršanas. 60 A jauda ir pietiekama, lai strādātu ķēdē ar 80-112 Lb griezes momenta elektromotoru. Parasti tie ir 24-36 V motori, Minn Kota vai MotorGuide.

 

Ražotājs:

GPS funkcija:

Voltāža:

12 V

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Ūdens tips:

Kājas garums:

1
Jūsu grozs
0