Izpārdošana!

Komplekts MotorGuide Xi3-55 SW Jugis PRO

1969,00 

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: MGPRO12W
Birkas:

Komplekts MotorGuide Xi3-55 SW Jugis PRO

Komplekts MotorGuide Xi3-55 SW Jugis PRO, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors MotorGuide Xi3-55 SW 54″ 12V GPS

Motora kāja ir 54 collas gara (137 cm) un izgatvota no kompozītmateriāla un ir praktiski nesalaužama.

MotorGuide Pinpoint GPS elektromotori spēj “enkuroties”norādītā punktā( spot lock), virzīties pa norādītu vektoru “heading lock” , arī ar norādītu ātrumu – Cruise control. Tiem papildus var pieprogrammēt arī vadības pedāli(Papildus aprīkojums) un vairākas vadības pultis. Uz standarta vadības pults ir 8 atmiņas vietas, kurās var iestatīt vēlamās enkurošanās vietas (tās var ieprogrammēt arī no eholotes, izvēloties konkrētus punktus, ja motors ir savienots ar Lowrance). Tāpat šie motori ir gatavi vizīties pa norādītu maršrutu vai ieprikš ierakstītu ceļu.

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 78 Ah

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 78 Ah, ir litija-dzelzs fosfāta tipa akumulators, kas ir litija akumulatoru veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskiem bojājumiem un elektriskām pārslodzēm. Akumulatoru var uzlādēt vismaz 2000 reizes nezaudējot ietilpību un tā darba mūžs ir aptuveni piecas reizes lielāks salīdzinājumā ar kvalitatīvākajiem svina-skābes dziļās izlādes akumulatoriem. Jugis PRO akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstu strāva spriegumu līdz pat pēdējam akumulatora procentam, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir tukšs. Jugis PRO akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena izlādes cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Img 0185 Scaled

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A ir ūdens izturīgss, triecienizturīgs un drošs pret putekļiem, profesionālais akumulatoru lādētājs. Ar Victron Energy lādētāju var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus un veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir piecu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šis lādētājs var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem.

61ywmzxmn5l. Ac Sl1500

Drošinātājs elektromotoram Minn Kota 60 A

Drošinātājs elektromotoram Minn Kota 60 A – paredzēts montāžais laivā vai citā transporta līdzeklī. Udensdrošā korpusā. Bi- metālisks princips, daudzkārtējai lietošanai, iespējmas nekavējoties atjaunot drošinātāja darbību, pēc pārslodzes vai īssavienojuma novēršanas. 60 A jauda ir pietiekama, lai strādātu ķēdē ar 80-112 Lb griezes momenta elektromotoru. Parasti tie ir 24-36 V motori, Minn Kota vai MotorGuide.

 

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Kājas garums:

GPS funkcija:

Ūdens tips:

1
Jūsu grozs
0