Izpārdošana!

Komplekts Powerdrive 55 Lb

1711,00 

Ir Veikalā

SKU: KomplektsPowerdrive55

Komplekts Powerdrive 55 Lb

Komplekts Powerdrive 55 Lb, savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Elektromotors Minn Kota Powerdrive 55 Lb 54 ” I-pilot BT

Elektromotors Minn Kota Powerdrive Spotlock 55Lb, I-pilot, BT, 54″ gara kāja.

Komplektā iekļauts elektromotors ar iebūvētu GPS un I-pilot funkcionalitāti. Šis ir jaunais, uzlabotais MinnKota elektromotors, kurš spēj funkcionēt kā elektroniskais enkurs. Šo iespēju dod I-pilot sistēma, kuras algoritms ir izveidots tā, lai motors spēj atcerēties enkurošanās pozīciju un noturēt laivu konkrētā, lietotāja izvēlētā vietā. Papildus šai funkcijai jaunais Minn Kota PowerDrive 55 I-pilot BT spēj virzīties pa noteiktu vektoru ar izvēlētu ātrumu, atcerēties ierakstītos maršrutus un tos atkārtot, tomēr šo funkciju lietošanai būs nepieciešama papildus pults vai Bluetooth savienojums ar kādu viedierīci. Standarta komplektācijā šim motoram galvenā funkcija ir spēja enkuroties norādītā vietā.

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A

Akumulatoru lādētājs Blue Smart IP67 12V 7A ir ūdens izturīgss, triecienizturīgs un drošs pret putekļiem, profesionālais akumulatoru lādētājs. Ar Victron Energy lādētāju var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus un veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir piecu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šis lādētājs var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem.

Komplekts Powerdrive Spotlock 45 Lb

Dziļas izlādes akumulators Yuasa Leisure L35-115

Akumulators Yuasa Leisure L35-115 Ah 750A ir dziļas izlādes tipa akumulators, paredzēts lēnas izlādes cikliem

Komplekts Powerdrive Spotlock 45 Lb

Ražotājs:

GPS funkcija:

Voltāža:

12 V

Griezes moments/jauda LB:

55 Lb

Ūdens tips:

Kājas garums:

1
Jūsu grozs
0