Ūdens izturīga Soma Grundens Rum Runner

95,00 

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 70044-001-0001
Birkas: , ,

Ūdens izturīga Soma Grundens Rum Runner

Ūdens izturīga Soma Grundens Rum Runner. Kādam nāksies piedzīvot negaidītus pavērsienus, ko nav iespējams paredzēt. Tikai ne jums! Ar izturīgo, 100% ūdensnecaurlaidīgo Rum Runner mugursomu, jūs būsiet gatavs pēkšņai tropiskai vētrai vai pārsteidzošai  peldēšanai upē. Izgatavots no 100% ūdensnecaurlaidīga un izturīga 500D PVC tenta materiāla ar 100% RF līmētām šuvēm, 30 litru Rum Runner mugursoma ir ideāls risinājums, kas aizsargās jūsu mantas, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Ar iebūvētām  divām ārējām ūdens pudeļu kabatām un priekšējo kabatu ar drošu stiprinājumu ātrai piekļūvei. Mīkstas plecu siksna, vidukļa josta, krūšu siksna un mitruma izturīga muguras palikņa plāksne padara šo mugursomu ļoti ērtu, lai pārvietotu jebkuru svaru. Perfekta soma copei, pārgājieniem, ceļojumiem, braucieniem ar laivām un jebkuru mantu aizsardzībai no dažādiem ārējiem faktoriem.

  • Melns 100% ūdensnecaurlaidīgs 500D PVC tentu audums;
  • 100% RF Līmētas šuves;
  • Priekšējā kabata ar stiprinājuma siksnām;
  • Divas ārējās kabatas ūdens pudeļu turēšanai;
  • Iekšējā rāvējslēdzēja drošības kabata;
  • Krūšu siksna un vidukļa josta;
  • Mīkstas un no pretslīdēšanas materiala izgatavotas muguras palikņa plāksne un plecu siksnas;
  • Sarullējama.

 

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts šo atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama.Veicot pasūtījumu eholotes.lv, parastais piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Ražotājs:

Krāsa:

Melna

Tilpums:

30 litri

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Sezona:

, ,

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0