Spinings Gator Elixir 2.46 m, līdz 150g

449,00 

Spinings Gator Elixir 2.46 m, līdz 150 gr.

Ir Veikalā

SKU: GA7350068544736

Spinings Gator Elixir 2.46 m, līdz 150g

Spinings Gator Elixir 2.46 m, līdz 150g šo viendaļīgo spiningu ir radījis Alexander Lexén, slavens Zviedru spiningotājs, kas specializējas spiningošanā ar lielajiem mānekļiem. Paņemot šo spiningu rokās, nepamet sajūta, ka spinings ir veidots, kā roku darbs, nevis rūpnieciski ražots. Spinings ir veidots no augstākās klases izejmatreāliem, kopā ar ļoti kvalitatīvi nostrādātu dizainu. Spinings neskatoties uz savu lielo jaudu ir pārsteidzoši viegls un ar ļoti labām tālmetiena īpašībām. Blanka izgatavota no augstas klases 40T, Japānā (Toray) ražota grafīta,  kas pastiprināta ar High Modulus šķiedru lielākai izturībai. Kāta pagarinātais, augstas klases, kombinēts EVA un oglekļa matreāla rokturis, ļaus izdarīt ļoti tālus, precīzus metienus.

Kāts izceļas ar ļoti augstu jūtību un aprīkots ar American Tackle kaltajiem titāna gredzeniem. Kas būs 100% sālsūdens droši, 64% vieglāki par nerūsējošo tēraudu un tai pat laikā pietiekami izturīgi spiningošanai ar lieliem mānekļiem. Šis kāts paredzēts spiningošanai ar mīksatjiem mānekļiem, kurus pateicoties kāta tehniskajām īpašībām var raidīt pārsteidzošos attālumos, un izbaudīt spininga jūtību pat pie vismazākās copes. Jāziceļ arī spininga vieglais svars, kas ļaus izbaudīt visu copes dienu, nejūtot nogurumu.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Ražotājs:

Max mānekļa svars

līdz 200 gr

Posmu skaits

Viendaļīgs

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0