Izpārdošana!

Elektromotors Minn Kota Terrova 80Lb 72″ I-pilot LINK BT

3559,00 

Elektromotors Minn Kota Terrova 80Lb 72″ I-pilot LINK BT , kompozītmateriāla kāja, pults.

Ir Veikalā

Elektromotors Minn Kota Terrova 80Lb 72″ I-pilot LINK BT

Elektromotors Minn Kota Terrova 80Lb 72″ I-pilot LINK BT (BlueTooth) Sālsūdens, ar speciālu krāsojumu un anodu, ar iebūvētu GPS, virzniena sensoru 24V, 80Lb, 72″ 183 cm gara, trieciendroša kompozītmateriāla kāja, koplektācijā ar pulti

I-pilot nodrošina visas ar GPS saistītās funcijas un ir iekļauts komplektā. Motors ir funkcijām bagāts, prasmīga lietotāja rokās kļūst par lielisku 21. gadsimta rīku makšķerniekiem un citiem interesentiem uz ūdeņiem. Šo motoru var savienot tīklā ar Humminbird Solix, Apex, Onix un Helix 7-9-10-12 eholotēm, kā arī ar atsevišķām iepriekšējās paaudzes Humminbird eholotēm, tādām kā 1199, 999, 899, kurām ir Ethernet pieslēguma iespēja.

Šim motoram ir uzlabots pacelšanas/ielaišanas mehānisms ar atjautīgu risinājumu, kas ievērojami atslogo motora izcelšanu no ūdens. Tas panākts uz motora kājas uzmontējot lentas veida atsperi, kura ielaižot motoru nospriegojas, savukārt izceļot atslogojas.

Sīkāku informāciju par šo motoru, tā uzstādīšanu un lietošanas īpatnībām var uzzināt kontaktējoties ar eholotes.lv personālu, mums ir pieredze darbā ar Minn Kota motoriem un visas nepieciešamās papildus lietas šī motora uzstādīšanai ir pieejamas veikalā uz vietas. Piedāvājam komplektēt šo motoru ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem – montāžas plati, drošinātājiem, rozetēm, lādētāju/iem, akumulatoriem un citām modernas laivas sastāvdaļām.

Šis motors ir praksē pārbaudīts, kvalitatīvs un atbilst augstākajiem 2019. gada GPS vadāmo elektromotoru standartiem. Šajā komplektācijās neietilpst vadības pedālis, tas pasūtāms atsevišķi.

Šim motoram ir gara, 72″ (183cm) kāja un 24V barošanas sistēma, nepieciešami 1 24Vvai 2 virknē saslēgti 12 V akumulatori. Lūdzam parliecināties par motora atbilstību pirms pasūtāt šo motoru.

Motora kods: 1363747

Ražotāja informācija: Minn Kota Terrova BT

Pie mums var iegādāties jebkuru Minn Kota elektromotoru. Veicam motoru uzstādīšanu laivām. Veidojam sabalansētus un efektīvus komplektus makšķernieku, mednieku un vienkāršu atpūtnieku vajadzībām. Savienojam Minn Kota motorus ar eholotēm, piedāvājam pilnu tehnisko atbalstu un servisu.

Ražotājs:

Voltāža:

24 V

Kājas garums:

GPS funkcija:

, ,

Griezes moments/jauda LB:

80 Lb

Ūdens tips:

Jūsu grozs
0
SIA "EZERGAILIS" ir noslēdzis 04.07.2022. līgumu Nr.SKV-L-2022/280 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.