LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah

729,00 

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah – viegls, ērts akumulators ar rokturi

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: PRO12.120
Birkas:

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah

LiFePo4 akumulators Jugis PRO 12V 120 Ah, ir litija-dzelzs fosfāta tipa akumulators, kas ir litija akumulatoru veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskiem bojājumiem un elektriskām pārslodzēm. Akumulatoru var uzlādēt vismaz 2000 reizes nezaudējot ietilpību un tā darba mūžs ir aptuveni piecas reizes lielāks salīdzinājumā ar kvalitatīvākajiem iem svina-skābes dziļās izlādes akumulatoriem. Jugis PRO akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstu strāva spriegumu līdz pat pēdējam akumulatora procentam, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir tukšs. Jugis PRO akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena izlādes cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Šo akumulatoru var izmantot eholotes/elektromotora un citu strāvas patērētāju darbības nodrošināšanai visas dienas garumā un dažādu laivu elektromotoru darbināšanai. Iegādājoties LiFePo4 akumulatoru ir vērts apskatīt vairākus parametrus. Galvenie ir spēja atdot enerģiju – cik ampēru stipru strāvu akumulators spēj atdot ilgstošā laika posmā, cik ir maksimāli iespējamā īstermiņa pārslodze atdeve un kādas lādēšanas strāvas kā arī spriegumus akumulatrs spēj uzņemt. Ja šie kritēriji neatbilst – akumulatorā iebūvētās vadības sistēma(BMS) akumulatoru atslēdz.

Bluetooth savienojums.

Jugis PRO akumulatori ir aprīkoti ar Bluetooth kontrolieri, kurš piedāvā sekojošas iespējas:

  • sekot akumulatora uzlādes/izlādes procesam;
  • aprēķināt atlikušo darba jaudu, piemērma – vai pietiks enerģijas ar elektromotoru vēl izbraukt ezera tālo galu;
  • sekot akumulatora temperatūrai – svarīgi kartsā laikā, vasarā un uzladei pēc copes augstā laikā;
  • apzināt akumulatora “Veselības stāvokli”;
  • Uzskaitīt uzlādes ciklus.

Img 0182

Img 0183

 Img 0184

Aplikācija saucas Lithium BT PRO un ir piejama gan IOS, gan android viedierīcēm.

Svarīgi!!!

Svarīgi ir ievērot, ka šos 12V Litija akumulatorus var savienot paralēli līdz pat 5 veinībām, tādējādi kāpinot to kopējo kapacitāti līneāri, summējot Ah, bet nekādā gadījumā nedrīkst savienot virknes slēgumā. Tas nav pieļaujams un sabojās akumulatoru vadības sistēmas. 24V vai 36 V sistēmu izveidei iegādājas speciāli būvētus akumulatorus.

Jugis PRO akumulatora uzlādes līmenim, temperatūrai un uzlādes ciklu skaitam var sekot līdzi ar viedtālruni, izmatojot aplikāciju Smart Lithium PRO.  Tā ir pieejama visās APP vietnēs gan IOS, gan Android operētājsistēmām. Viena no Jugis PRO labajām īpašībām – akumulatoru var lādēt praktiski ar visiem lādētājiem, kuri atbilst lādēšanas V un A parametriem, tomēr speciāls lādētājs ir ieteicams, lai paildzinātu akumulatora mūžu. Šos akumulatorus nav ieteicams “pārlādēt”, lādēt papildus, ka akumulators ir pilns.

Spriegums:  12,8V
Ielipība Ah: 120 Ah
Akumulatora enerģija  1536 Wh
Maksimālā izlādes strāva: 240 A/3 sec.
MAX lādēšanas strāva: 120 A
Izlādes spēja: 120 A
Izlādes strāva: 14.6-11.0 V
Lādētājs: Ieteicams – Victron ar Li-ion režīmu
Atslēgšanās strāva:   10 V
Svars:  13 kg
Izmēri: W170 x L330 x H210mm
Šis akumulators nav paredzēts iešdedzes dzinēju startēšanai.
Kad makšķerēšana ir kļuvusi par neatņemamu atpūtas sastāvdaļu, tad jēdziens “kvalitatīva manta” iegūst lielu nozīmi. Lietojot kvalitatīvus rīkus un aprīkojumu izpaliek kreņķi un negaidīti kreņķi, kas saistās ir kvalitāti un funkcionalitāti. Izbaudīt katru brīvā laika minūti ar pārliecību, ka nav kam sabojāties – tā ir likumsakarība, ja iegādāts kvalitatīvs aprīkojums. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvu aprīkojumu un tā montāžu. Aicinām konsultēties ar eholotes.lv personālu un izbaudīt kvalitatīva servisa rezultātus.

Iesakām izvēlēties konkrētam akumulatoram atbilstošu lādētāju.

Līdz 30.11.2020 – akcija – pērkot šo akumulatoru – bonusā Victron IP 65 12V 10 A lādētājs! Akcija spēkā līdz akumulatori ir veikalā. Akumulatoru skaits ierobežots!

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Ietilpība Ah:

100-130 Ah

Akumulatora tips:

Li-Ion, LiFePo4

Jums arī varētu patikt…

1
Jūsu grozs
0