Izpārdošana!

Wiley X ASPECT Emerlad mirror

149,00  119,00 

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

Wiley X ASPECT Emerlad mirror

Wiley X ASPECT Emerlad mirror ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no dzintara krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar smaragda zaļu spoguļslāni. Šīs lēcas paredzētas ikdienas lietošanai un labi derēs visos gaismas apstākļos. Līdzīgi kā visas Wiley X saulesbrilles, šīs saulesbrilles neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

WX ASCPECT ir ērts rāmis ar gumijotiem kāju galiem, kas pielāgojas valkātājam. Ļoti viegla un izturīga materiāla rāmis – melnā matētā krāsā.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu ), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Smaragdkrāsas spoguļa (dzintara) lēcas radītas, lai uzlabotu krāsu redzamību un sniegtu izcilu vizuālu izšķirtspēju. Piedāvā izteiktas krāsas un izcilu asumu visos laika apstākļos. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: