Izpārdošana!

Wiley X BOSS Amber Gold Mirror

169,00  135,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X BOSS Amber Gold Mirror

Wiley X BOSS Amber Gold Mirror ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no dzintara krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar vieglu zelta spoguļslāni. Šīs lēcas izcili darbojas gan augsta, gan zema gaismas līmeņa apstākļos. Līdzīgi kā visas Wiley X saulesbrilles, šīs saulesbrilles neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Citējot pašu Wiley X lapu: ”Tas ir kā ieslīdēt augstas izsķirtspējas pasaulē”.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 F), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Zelta spoguļa (dzintara) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību kā gaišos, tā sliktas redzamības apstākļos. Piedāvā absolūtu spīdumu un atstarojumu samazināšanu. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

WX BOSS Amber Gold mirror izmanto FACIAL CAVITY SEAL tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izolē acu rajonu no apārtējiem apstākļiem, putekļiem, gružiem, taču saglabā patīkamu kimatu jūsu acīm. Lai iegūtu maksimālu efektu no izcilajām lēcām, šī tehnoloģija pasargā jūsu acis no sāngaismām un garantē iespēju pilnīgi izmantot lēcas spējas bez traucējumiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs: