Izpārdošana!

Wiley X OMEGA Emerlad Mirror

159,00  127,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X OMEGA Emerlad Mirror

Wiley X OMEGA Emerlad Mirror ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no dzintara krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar smaragda zaļu spoguļslāni. Šīs lēcas paredzētas ikdienas lietošanai un labi derēs visos gaismas apstākļos. Līdzīgi kā visas Wiley X saulesbrilles, šīs saulesbrilles neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 F), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Smaragdkrāsas spoguļa (dzintara) lēcas radītas, lai uzlabotu krāsu redzamību un sniegtu izcilu vizuālu izšķirtspēju. Piedāvā izteiktas krāsas un izcilu asumu visos laika apstākļos. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti. Brillēm ir Kyptek Neptune kamoflāžas rāmis, kurš izcili saskan ar lēcām. Kryptek kamoflāžas rāmji ir ļoti populāri makšķernieku un mednieku vidū.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: