Litija akumulators Jarocell 12v 75Ah

999,00 

Litija akumulators Jarocell 12v 75 Ah , ir litija-dzelzs fosfāta(LiFePo4) tipa akumulators, kas ir litija veids ar izcilu veiktspēju

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: BT75.12
Tegi:

Litija akumulators Jarocell 12v 75Ah

Litija akumulators Jarocell 12v 75Ah, ir litija-dzelzs fosfāta(LiFePo4) tipa akumulators, kas ir litija veids ar izcilu veiktspēju un augsta izturību pret mehāniskām un elektriskām pārslodzēm. Akumulatoru var uzlādēt vismaz 2000 reizes nezaudējot ietilpību un tā darba mūžs ir aptuveni piecas reizes lielāks salīdzinājumā ar tradicionālajiem svina-skābes akumulatoriem. Jarocells 12V 100Ah akumulators izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un nodrošina nepārtrauktu augstsu sniegumu, nesamazinot jaudu laikā kad akumulators praktiski ir izlādējies. Litija akumulatoru pluss ir vienmērīga strāvas padeve visā darbības ciklā un līdz ar to – līdz pat 2 reizēm ilgāks lietošanas laiks viena cikla laikā salīdzinot ar tādas pašas kapacitātes svina/skābes akumulatoru.

Šo akumulatoru var izmantot eholotes darbības nodrošināšanai visas dienas garumā un dažādu laivu elektromotoru darbināšanai. Iegādājoties Litija akumulatoru ir vērts apskatīt vairākus parametrus. Galvenie ir spēja atdot enerģiju – cik ampēru stirpu strāvu akumulators spēj atdot ilgstošā laika posmā, cik ir maksimāli iespējamā atvede un kādas lādēšanas strāvas kā arī spriegumus akumulatrs saprot. Ja šie kritēriji neatbilst – akumulatorā iebūvētās vadības sistēma(BMS) akumulatoru atslēdz.

Svarīgi!!!

Svarīgi ir ievērot, ka šos 12V Litija akumulatorus var savienot paralēli, tādējādi kāpinot to kopējo kapacitāi, bet nekādā gadījumā nedrīkst savienot virknes slēgumā. Tas nav pieļaujams un sabojās akumulatorus. 24V sistēmu izveidei iegādājas speciālus akumulatorus.

Jarocell akumulatora uzlādes līmenim, temperatūrai un uzlādes ciklu skaitam var sekot līdzi ar viedtālruni, izmatojot aplikāciju JAROCELLS SmartPower. Tā ir pieejama visās APP vietnēs gan IOS gan Android operētājsistēmām. Viena no Jarocell labajām īpašībām – akumulatoru var lādēt praktiski ar visiem lādētājiem, kuri atbilst lādēšanas V un A parametriem, speciāls lādētājs ir ieteicams, bet nav kritiski nepieciešams.

Spriegums: 12,8V
Ielipība Ah:75 Ah
Akumulatora enerģija 960 W
Maksimālā izlādes strāva:150 A/3 sec.
MAX lādēšanas strāva:75A
Izlādes spēja:75A
Izlādes strāva:14.6-11.0 V
Lādētājs:Parasts – Victron, NOCO
Atslēgšanās strāva:  10 V
Svars: 9.9 kg
Izmēri: 318x165x215 mm
Kad makšķerēšana ir kļuvusi par neatņemamu atpūtas sastāvdaļu, tad jēdziens “kvalitatīva manta” iegūst lielu nozīmi. Lietojot kvalitatīvus rīkus un aprīkojumu izpaliek kreņķi un negaidīti kreņķi, kas saistās ir kvalitāti un funkcionalitāti. Izbaudīt katru brīvā laika minūti ar pārliecību, ka nav kam sabojāties – tā ir likumsakarība, ja iegādāts kvalitatīvs aprīkojums. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvu aprīkojumu un tā montāžu. Aicinām konsultēties ar eholotes.lv personālu un izbaudīt kvalitatīva servisa rezultātus.
Ražotāja informācija Jarocells 12V 75Ah

Iesakām izvēlēties konkrētam akumulatoram atbilstošu lādētāju.

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Ietilpība Ah:

51-100 Ah

Akumulatora tips:

Li-Ion, LiFePo4

Jūs varētu ieinteresēt...