Slodzes akumulators Minn Kota Trojan SCS225 DC

299,00 

Slodzes akumulators Minn Kota Trojan SCS225 DC – akumulators elektromotoriem, karavānmājām, citiem regulāras dziļas izlādes mērķiem

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Slodzes akumulators Minn Kota Trojan SCS225 DC

Slodzes akumulators Minn Kota Trojan SCS225 DC ir 130 Ah ietilpības GEL tipa akumulators ir paredzēts daudziem dziļas izlādes cikliem, šis akumulators ir piemērots elektromotoru, kemperu un citādu elektroierīču darbināšanai.

Akumulatoru pārvadāt un lietot vertikālā stāvoklī, ir pareizi, tomēr Gel akumulators nebaidās no dažādām pozīcijām un akumlatora darbību tas neietekmē, lādēšanu veikt tikai tam piemērotās, labi vēdinātās telpās. Izvēloties akumulatora lādētāju rūpīgi apsveriet tā jaudu un atbilstību akumulatora tipam. Ar nepareizi izvēlētu lādētāju akumulatora mūžs ievērojami samazinās.

Veikals eholotes.lv piedāvā visus Yuasa akumulatorus. Piedāvājam kvalitatīvus, ūdensdrošus lādētājus, veicam akumulatoru un elektrosistēmu montāžu laivās, integrējam esošas sistēmas vai veidojam atsevišķas barošanas sistēmas. Aprīkojam ar stacionāriem vai portatīviem lādētājiem, drošinātājiem un citām nepieciešamām lietām. Mūsu veikalā vienmēr uz vietas ir svaigi Yuasa akumulatori.

Neskaidrību gadījumā aicinām konsultēies ar mūsu pārdevējiem.

Ražotājs:

Akumulatora tips:

dziļas izlādes, GEL

Voltāža:

12 V

Jūs varētu ieinteresēt...