Akumulators Victron Energy AGM 12V 15Ah Super Cycle

50,00 

Victron Energy AGM 12V 15Ah Super Cycle ir kvalitatīvā energoproduktu ražotāja Victron Energy izstrādājums, kas izceļas ar augstu kvalitāti un bieži vien ir profesionāļu izvēle Nr. 1.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: BAT412015080
Tegi:

Victron Energy AGM 12V 15Ah Super Cycle

Victron Energy AGM 12V 15Ah Super Cycle ir kvalitatīvā energoproduktu ražotāja Victron Energy izstrādājums, kas izceļas ar augstu kvalitāti un bieži vien ir profesionāļu izvēle Nr. 1.

Dziļās izlādes Victron Energy AGM sistēmas akumulatoram ir īpaša noturība daudzkārtējiem izlādes-uzlādes cikliem, tam ir ļoti zema pašizlāde un ilgs kalpojošanas laiks.

Super Cycle ir speciālas elektrolīta piedevas, kas palēlina sulfatizācijas procesu, padarot akumulators izturīgāku un ilgmūžīgāku. Akumulators ir 100% drošs pret šķidrumu noplūdi, uzstādāms jebkādā pozīcijā. AGM tehnoloģija šajā akumulatorā ir vērsta

Lādēšanai ir nepieciešams speciāls lādētājs, kurs paredzēts tieši AGM sistēmas akumulatoriem. Šo akumulatoru var izmatot kā strāvas avotu mazām un vidēji lielām eholotēm(ekrāna izmērs 3-7 collas) un citām iekārtām, kuras patērē salīdzinoši nelielu elektrības daudzumu ilgstošā periodā.

Akumulatoru ieteicams uzlādēt nekavējoties pēc tā lietošanas un tā lādēšanai ir nepieciešams lādētājs, kurs paredzēts AGM sistēmas akumulatoriem. Iesakām izvēlēties konkrētam akumulatoram atbilstošu lādētāju.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā – aicinām kontaktējieties ar eholotes.lv veikala personālu – palīdzēsim ar izvēli un atradīsim atbilstošu risinājumu.

Ražotājs:Victron Energy
Akumulatora tips:AGM
Spriegums (V)12
Ah :15
Garums (mm) :151
Augstums  (mm):99
Platums (mm):103
Svars  (kg)4.2

Ražotāja apraksts šeit

Veikals eholotes.lv piedāvā visus Victron akumulatorus kā arī pārējos produktus. Piedāvājam kvalitatīvus, ūdensdrošus lādētājus, veicam akumulatoru un elektrosistēmu montāžu laivās, integrējām esošās sistēmas vai veidojam atsevišķas barošanas sistēmas. Aprīkojam ar stacionāriem vai portatīviem lādētājiem, drošinātājiem un citām nepieciešamām lietām. Mūsu veikalā vienmēr uz vietas ir svaigi Victron akumulatori.

Neskaidrību gadījumā aicinām konsultēties ar mūsu pārdevējiem.

Produkcijas foto var būt ilustratīvs, tur var būt attēlota līdzīgs akumulators, lai parādītu vizuālo aprakstu.

Ražotājs:

Akumulatora tips:

AGM, dziļas izlādes

Ietilpība Ah:

10-20 Ah

Voltāža:

12 V