Akumulatoru lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 10A

157,00 

Lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 10A ir uzticams palīgs attiecībās ar visu veidu akumulatoriem. Blue Smart sērijas akumulatoru lādētāji mitrumizturīgi un droši pret putekļiem, labs profesionālais akumulatoru lādētājs.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

Lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 10A

Lādētājs Victron Blue Smart IP65 12V 10A ir uzticams palīgs attiecībās ar visu veidu akumulatoriem. Blue Smart sērijas akumulatoru lādētāji mitrumizturīgi un droši pret putekļiem, labs profesionālais akumulatoru lādētājs.

Ar Victron Energy lādētājiem var atjaunot pilnībā izlādētus akumulatorus. Tas veiks uzlādi arī aukstos laika apstākļos līdz -30 ° C. Lādētājam ir septiņu pakāpju  lādēšanas algoritms, kas dod akumulatoram nepieciešamo jaudu un saglabā tam ilgāku kalpošanas mūžu.  Šie lādētāji var uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus (WET; MF; GEL; AGM; Ca/Ca Li-Ion)  Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem. Iegādājoties lādētāju, ir svarīgi izvēlēties to atbilstoši akumulatoru spektram, kurus paredzēts lādēt.

Blue Smart Ip65 Specs 3

Papildus lādētājam ir vērts apsvērt – vai nav nepieciešams papildus vads pastāvīgam akumulatora pieslēgumam, tad lādēšanai vajadzēs tikai iespraust rozeti!

Šie lādētāji ir peejami 12 V un 24 V versijās ar dažādām amperāžām no 4 līdz 15 ampēriem. Konkrētais lādētājs ir 12V/10A versija un labi noderēs , piemēram, 120-180 Ah ietilpīgu svina skābes akumulatoru lādēšanai. Šis lādētājs ir komplektēts ar divu veidu vadiem akumlutora galā – ar spailēm un M8 cilpām, stacionārai montāžai. Šo aparātu var, bet nav ietecams montēt laivās, tam ir paredzēti Victron Blue Smart IP67 klases lādētāji, kurus arī piedāvājam montāžai laivās.

Blue Smart Ip65 Specs

Piederumi.

Svarīgi ir arī sekot akumulatora stāvoklim, to lietojot, tāpēc ir vērts apskatīt Victron lādētāju vadus ar diožu indikāciju, kura informē par akumulatora stāvokli tad, kad notike akumulatora izlādes process. Victron lādētāju aksesuāri šeit.

Blue Smart IP65 ir aprīkots ar iebūvētu Bluetooth, tāpēc lādētāja un akumulatora statusu var pārbaudīt viedtālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā. Visus lādētāja iestatījumus var konfigurēt ar lietotni VictronConnect, lejuplādējiet aplikāciju savā tālrunī vai izmantojiet izvēlni uz lādētāja paneļa.

Blue Smart Ip65 Specs 2

Lādējot svinas/skābes un līdzīgus ķīmiskus akumulatorus ir vērts atcerēties, ka to pareizi ir darīt tikai labi vēdinātās telpās. Noteikti iepazīstieties ar lietošanas instrukciju. Victron Smart lādētājus var atstāt pieslēgtus lādēšanas režīmā neierobežotu laiku, tie automātiski sekos akumulatora stāvoklim, uzturēs akumulatoru pilnu un gatvu darbam jebkuros laika apstākļos.

Papildus informāciju par Victron Energy, Blue Smart IP65 akumulatoru lādētājs 12V 10A var atrast šeit. Neskaidrību gadījumā aicinām konatktēties arveikala eholotes.lv personālu., mēs palīdzēsim noskaidrot interesējošos jautājumus un piedāvāsim piemērotu risinājumu. Mūsu veikalā vairums lādētāju un Victron aksesuāru parasti ir uz vietas, plauktā, nevajag pasūtīt, gaidīt.

Ražotājs:

Voltāža:

12 V

Lādēšanas strāva A:

6 līdz 10A

Akumulatora tips:

AGM, dziļas izlādes, GEL, Li-Ion, LiFePo4, svina/skābes