Drošības veste Baltic Aqua

25,00 

Drošības veste Baltic Aqua ir ērta un praktiska drošības veste, kas ir viegli uzvelkama un labi pieguļoša. Veste ir aprīkota ar regulējamu jostas vietu, elastīgiem sānu paneļiem un D veida gredzenu avārijas slēdzim.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Drošības veste Baltic Aqua

Drošības veste Baltic Aqua ir ērta un praktiska drošības veste, kas ir viegli uzvelkama un labi pieguļoša. Veste ir aprīkota ar regulējamu jostas vietu, elastīgiem sānu paneļiem un D veida gredzenu avārijas slēdzim.  Vestes vidukli var nostiprināt ar siksnu un divu aukliņu stiprinājumu – modelis – UNISEX, noturēs virs ūdens svara celtspējai atbilstošu cilvēku. Drošības vestes celtspēja N50, atbilst standartam EN ISO 12402-5

Drošības vestes Baltic Aqua ir pieejama dažādās krāsā un izmēros

S30-50 kg
M50-70 kg
L70-90 kg
XL90+ kg
Krāsas:Sarkana
Dzeltena
Zila
Tumši zila

Kā izvēlēties drošības vai glābšanas vesti

Veste celtspēja tiek norādīta Ņūtonos (N) Jo lielāka glābšanas vestes minimālā peldspēja, jo lielāku atbalstu tā dod. Drošības vestēm, kuru peldspēja ir no 30 līdz 50 Ņūtoniem, ir piemērotas cilvēkiem, kas prot peldēt. Tās pārsvarā izmanto dažādos ūdens sporta veidos: veikbordā, kaitbordā, ūdens slēpošanā, airēšanā, smaiļošanā u.c. Glābšanas vestes, kuru minimālā peldspēja sasniedz 100 Ņūtonus, ir piemērotas arī tiem cilvēkiem, kuri neprot peldēt (ar nosacījumu, ka tā tiek izmantota salīdzinoši mierīgos ūdeņos). Savukārt glābšanas vestes ar minimālo peldspēju virs 150 Ņūtoniem piemērotas izmantošanai arī ārējos ūdeņos, turklāt tās spēj pasargāt no noslīkšanas arī tad, ja cilvēks ir traumēts un nevar pilnvērtīgi kustēties.

Vesti pēc lietošanas sālsūdenī, jānoskalo tīrā ūdenī, nedrīkst žāvēt tiešā saules gaismā.

Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar eholotes.lv pārdevējiem, sniegsim papildus informāciju par Baltic vestēm.

Ražotājs:

Vestes tips:

Drošības veste

Pēc pielietojuma:

Peldspēja:

50 N

Krāsa:

Dzeltena, Sarkana, Tumši zila, Zila

Izmērs:

, , ,