Drošības veste Baltic Mistral

36,00 

Drošības veste Baltic Mistral, paredzēta izmantošanai peldēt pratējiem, dažādām aktivitātēm uz ūdens, vestes celtspēja N50.

  • Dzeltena
  • Pelēka
  • Roza
  • Zila
Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Drošības veste Baltic Mistral

Drošības veste Baltic Mistral, paredzēta izmantošanai peldēt pratējiem, dažādām aktivitātēm uz ūdens, vestes celtspēja N50. Veste ir ērta un praktiska, aprīkota ar vienu ārējo kabatu ar rāvējslēdzēju, regulējamu  jostas vietu, dalītiem priekšējiem paneļiem un elastīgiem sānu paneļiem, D veida gredzenu avārijas slēdzim.  Vestes vidukli var nostiprināt ar siksnu un  rāvējslēdzēju – modelis – UNISEX, noturēs virs ūdens svara celtspējai atbilstošu cilvēku.

Drošības vesti pēc lietošanas sālsūdenī, jānoskalo tīrā ūdenī, nedrīkst žāvēt tiešā saules gaismā.

Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar eholotes.lv pārdevējiem, sniegsim papildus informāciju par Baltic vestēm.

Pieejamie izmēri :

XS25-40kg.
S30-50 kg.
M50-70 kg.
L70-90 kg.
XL90+ kg.

 

Ražotāja apraksts šeit 

Kā izvēlēties drošības vai glābšanas vesti

Veste celtspēja tiek norādīta Ņūtonos (N) Jo lielāka glābšanas vestes minimālā peldspēja, jo lielāku atbalstu tā dod. Drošības vestēm, kuru peldspēja ir no 30 līdz 50 Ņūtoniem, ir piemērotas cilvēkiem, kas prot peldēt. Tās pārsvarā izmanto dažādos ūdens sporta veidos: veikbordā, kaitbordā, ūdens slēpošanā, airēšanā, smaiļošanā u.c. Glābšanas vestes, kuru minimālā peldspēja sasniedz 100 Ņūtonus, ir piemērotas arī tiem cilvēkiem, kuri neprot peldēt (ar nosacījumu, ka tā tiek izmantota salīdzinoši mierīgos ūdeņos). Savukārt glābšanas vestes ar minimālo peldspēju virs 150 Ņūtoniem piemērotas izmantošanai arī ārējos ūdeņos, turklāt tās spēj pasargāt no noslīkšanas arī tad, ja cilvēks ir traumēts un nevar pilnvērtīgi kustēties.

Vesti pēc lietošanas sālsūdenī, jānoskalo tīrā ūdenī, nedrīkst žāvēt tiešā saules gaismā.

Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar eholotes.lv pārdevējiem, sniegsim papildus informāciju par Baltic vestēm.

Ražotājs:

Vestes tips:

Drošības veste

Pēc pielietojuma:

, ,

Peldspēja:

50 N

Krāsa:

Dzeltena, Pelēka, Roza, Zila

Izmērs:

, , , ,