Izpārdošana!

Dūnu jaka Geoff Anderson Usque Goosey Down Parka

1099,00  499,00 

Geoff Anderson Goosey Down Parka ir augstākās raudzes produkts. Ārkārtīgi komfortabla jaka, no vislabākajiem materiāliem, katrs sīkums pārdomāts. Ziemas apģērbs cilvēkiem, kuri labi apzinās kvalitatīvu mantu vērtību un ērtumu.

 

Notīrīt

Dūnu jaka Geoff Anderson Goosey Down Parka, Usque

Dūnu jaka Geoff Anderson Goosey Down Parka ir augstākās raudzes produkts. Ārkārtīgi komfortabla jaka, no vislabākajiem materiāliem, katrs sīkums pārdomāts. Ziemas apģērbs cilvēkiem, kuri labi apzinās kvalitatīvu mantu vērtību un ērtumu.

Dūnu pakojums ir visur, kapucē, piedurknēs, un, protams arī visās jakas pusēs. Odere ir maiga, bet nav slidena, patīkama, ērta. Papildus josta jakas iekšpusē dod iespēju valkātājam aizsargāties pret aukstumu no apakšas. Jaka ir gara un labi aizsargās makšķerniekus , kuriem patīk daudz sēdēt, maz kustēties., vējš mugurā nepūtīs. Jaka ir pilnībā ūdensizturīga, tās ārpuse ir veidota no Sympatex® materiāla, ļoti plāna membrānas auduma, kurš elpo no iekšpuses, bet atgrūž ūdeni ārpusē.

Geoff Anderson Goosey Down Parka ir kabatām bagāta jaka, ārējās ir noslēgtas ar ūdensdrošiem rāvējslēdzējiem, lielās kabatas lejas dalā ir ar aizlokāmām klapēm, kuras vietā notur magnētiskas aizdares, zem tām siltinātas kabatas. Ražotājs ir padomājis arī par ūdensdrošu kabatu jakas ārpusē uz piedurknes. Vēl ir 3 iekšējās kabatas, viena piemērota viedtālrunim, ar rāvēslēdzēju un atbilstošu apdari.

Jakas kapuce ir regulējama, ar noņemamu dabīgās vilnas apdari. Kapucei ir iestrādāts magnēts, kurš to fiksē pie jakas muguras daļas, kad tā atmesta atpakaļ. Pieminēšanas vērti ir arī priekšējās daļas aizdares klipši, kuri nepieķeras nekam citam, ka tikai tam paredzētajām vietām. Visskomfortabli.  Varētu turpināt aprakstu par jakas kvalitāti, bet šis ir no tiem ražojumiem, kuru labāk vienreiz redzēt. Produkts ir pārdomāts, silts, elpojoš, ērts un ūdensdrošs. Ideāla kombinācija.

Īpaši atzinību var veltīt Geoff Andersona izmantotajiem līp-lentas aizdares materiāliem – tie nelīp ne pie flīsiem, ne citām apģērba daļām, tie līp tikai tiem paredzētajās vietās.

Ražotājs: Geoff Anderson

Izmēri: XS-XXXL

Krāsas: Pirate black un Coriander brown

Veikalā Eholotes.lv pieejams XXL izmēra paraugs, pārējos izmērus piegādājam pec klienta pasūtījuma noformēšanas. Parastais piegādes laiks ir 2 nedēļas.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

Izmērs:

, , , , , ,

Krāsa:

Melna, Smilšu

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m