Flīsa bikses Fahrenheit Classic 100

36,90 

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 100 izgatavotas no elpojoša, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju materiāla Polartec® Micro.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 100

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 100 izgatavotas no elpojoša, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju materiāla Polartec® Micro. Šīs flīsa bikses ir paredzētas kā termoveļas otrais slānis, bet ir izmantojamas arī kā virsslānis vai pirmā kārta. Ērti kopjamas, var mazgāt veļas mašīnā.

Ražotājs – Fahrenheits
Pamatmateriāls – Polartec® Micro
Sastāvs – 100% poliesteris
Blīvums, g / m² 159
Svars, g 200
Pieejamie izmēri: S-3XL

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs. Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Melna