Flīsa bikses Fahrenheit Classic 200

64,90 

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 200 izgatavotas no mīksta, silta un ātri žūstoša materiāla Polartec®Classic 200, kas paredzēts izmantot kā vidējo slāni starp termo veļu un kostīmu.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 200

Flīsa bikses Fahrenheit Classic 200 izgatavotas no mīksta, silta un ātri žūstoša materiāla Polartec®Classic 200, kas paredzēts izmantot kā vidējo slāni starp termo veļu un kostīmu. Šīs bikses ir laba izvēle zemām temperatūrām un mazkustīgām aktivitātēm tieši savu siltuma īpašību dēļ.

Ražotājs – Fahrenheits
Pamatmateriāls – Polartec Classic 200
Rāvējslēdzis – YKK®
Sastāvs – 100% poliesteris
Pieejamie izmēri: S-3XL

 

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs. Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Melna