Flīsa bikses Geoff Anderson Inxula

75,00 

Flīsa bikses Geoff Anderson Inxula ir ražotas no kvalitatīva materiāla Polartec® Power Stretch®. Tas ir viens no visadvancētākajiem  materiāliem, kuri šobrīd pieejami apģērbu ražotājiem.

Notīrīt

Flīsa bikses Geoff Anderson Inxula

Flīsa bikses Geoff Anderson INXULA ir ražotas no kvalitatīva materiāla Polartec® Power Stretch®. Tas ir viens no visadvancētākajiem  materiāliem, kuri šobrīd pieejami apģērbu ražotājiem.

Šo flīsa kārtu raksturo Geoff Anderson kvalitātei atbilstosā līmenā apdare un pārdomātība. Bikses ar lencēm, jakas piedurknes ar speciāli iestrādātiem īkšķu mažetēm, viss būs savā vietā. Materiāls elpojošs, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju, ērts, brīvs un ļoti labi saglabā siltumu. Jakai – pārdomāta kabata ar rāvējslēdzēju svarīgu sīkumu drošai glabāšanai. Jakas apkakle ar rāvējslēdzēju, mīksta un patīkama. Šis flīsa bikses ir paredzētas kā termoveļas otrais slānis, bet ir izmantojams arī kā virsslānis vai pirmā kārta. Ērti kopjams, var mazgāt veļas mašīnā.

Ražotājs: Geoff Anderson

Izmēri: XS-XXXL,

Izmēri, kuri ir ražotāja mājas lapā, bet nav pieejami uzreiz, ir pasūtāmi ar piegādi 2-3 nedēļu laikā(ja nav norādīts citādi).

Preces pieejamība – veikalā ir pieejami preču paraugi un nelieli krājumi populārākajiem izmēriem. Pasūtot preci jānorāda izmērs, pie papildus informācijas.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Izmērs:

, , , , , ,

Krāsa:

Smilšu

Nodarbe:

Makšķerēšanai, Medībām