Flīsa jaka Fahrenheit Classic 100

44,90 

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 100 izgatavota no elpojoša, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju materiāla Polartec® Micro.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 100

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 100 izgatavota no elpojoša, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju materiāla Polartec® Micro. Jaka ir ar augstu apkakli un rāvējslēdzēju uz 1/4, apakšdaļa regulējama ar iestrādātu elastīgu gumiju. Šī flīsa jaka ir paredzēta kā termoveļas otrais slānis, bet ir izmantojama arī kā virsslānis vai pirmā kārta. Ērti kopjama, var mazgāt veļas mašīnā.

Ražotājs – Fahrenheits
Pamatmateriāls – Polartec® Micro
Rāvējslēdzis – YKK®
Sastāvs – 100% poliesteris
Blīvums, g / m² 159
Svars, g 200
Pieejamie izmēri: S-3XL

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs. Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Melna