Flīsa jaka Fahrenheit Classic 200 ZIP

49,90 

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 200 ZIP izgatavota no mīksta, silta un ātri žūstoša materiāla Polartec®Classic 200, kas paredzēts izmantot kā vidējo slāni starp termo veļu un kostīmu.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 200 ZIP

Flīsa jaka Fahrenheit Classic 200 ZIP izgatavota no mīksta, silta un ātri žūstoša materiāla Polartec®Classic 200, kas paredzēts izmantot kā vidējo slāni starp termo veļu un kostīmu. Šī jaka ir laba izvēle zemām temperatūrām un mazkustīgām aktivitātēm tieši savu siltuma īpašību dēļ. Jaka ir ar augstu apkakli un rāvējslēdzēju uz 1/4, apakšdaļa regulējama ar iestrādātu elastīgu gumiju.

Ražotājs – Fahrenheits
Pamatmateriāls – Polartec Classic 200
Rāvējslēdzis – YKK®
Sastāvs – 100% poliesteris
Blīvums, g / m² 251
Svars, g 370 (izmērs L)
Pieejamie izmēri: S-3XL

Ražotāja aprakts šeit

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs. Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Melna