Flīsa kostīms Geoff Anderson INXULA

139,00 

Flīsa jaka Grayling Šark lieliski sader ar visiem veidu membrānu apģērbiem. Izgatavota no pilnībā sintētiska, paaugstināta blīvuma flīsa materiāla 180 gr/kv/m. Šis materiāls praktiski neuzsūc mitrumu, bet lieliksi izvada to ārpusē.

Notīrīt

Flīsa kostīms Geoff Anderson INXULA

Flīsa kostīms Geoff Anderson INXULA ir ražots no kvalitatīva materiāla Polartec® Power Stretch®. Tas ir viens no visadvancētākajiem  materiāliem, kuri šobrīd pieejami apģērbu ražotājiem.

Šo flīsa kārtu raksturo Geoff Anderson kvalitātei atbilstosā līmenā apdare un pārdomātība. Bikses ar lencēm, jakas piedurknes ar speciāli iestrādātiem īkšķu mažetēm, viss būs savā vietā. Materiāls elpojošs, ar ļoti augstu mitruma izvadīšanas spēju, ērts, brīvs un ļoti labi saglabā siltumu. Jakai – pārdomāta kabata ar rāvējslēdzēju svarīgu sīkumu drošai glabāšanai. Jakas apkakle ar rāvējslēdzēju, mīksta un patīkama. Šis flīsa kostīms ir paredzēts kā termovelās otrais slānis, bet ir izmantojams arī kā virsslānis vai pirmā kārta. Ērti kopjams, var mazgāt veļas mašīnā.

Ražotājs: Geoff Anderson

Izmēri: XS-XXL,

Izmēri, kuri ir ražotāja mājas lapā, bet nav pieejami uzreiz, ir pasūtāmi ar piegādi 2-3 nedēļu laikā(ja nav norādīts citādi).

Preces pieejamība – veikalā ir pieejami preču paraugi un nelieli krājumi populārākajiem izmēriem. Pasūtot preci jānorāda izmērs, pie papildus informācijas.

 

Ražotājs:

Krāsa:

Smilšu

Izmērs:

, , , , , ,

Pēc pielietojuma:

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Sezona:

,