Geoff Anderson Xera4™ outdoor bikses

249,00 

Geoff Anderson Xera4 outdoor bikses makšķerniekiem, 100% aizsargās pret lietu, vēju, lieliski elpojoša,  ir vidēji gara, ar pastiprināta materiāla elkoņiem.

 

Notīrīt

Geoff Anderson Xera4 outdoor bikses

Geoff Anderson Xera4 outdoor bikses – 2019. gada jaunums Geoff Anderson sortimentā. Bikses izgatavotas no augstākās kvalitātes trīs slānu dinamiskas kontroles membrānauduma, kurš ražots Zviedrijā. Jo vairāk svīstam – jo aktīvāk audums izvada mitrumu!

Biksēm ir praktisks kabatu risinājums, un – kā jau visām Geoff Andersona drēbām – viss nepieciešamais komfortablai lietošanai: pārdomāta jostas vieta ar gumiju, garie rāvēslēdzēji sānos ērtai uzvilkšanai virs drēbēm, AquaGuard YKK ūdensdrošie rāvējslēdzēji nodrošina pilnīgu kabatu aizsardzību pret mitrumu. Auduma struktūra ir stingra, tā labi iazsrgā pret nejaušiem bojājumiem.

Ekoloģija.

Geoff Anderson Xera4™ outdoor bikses ir ražotas no ļorti augstas kvaltātes materiāla pēc koncepta – nekas nedrīkst iet zudumā, tādejādi samazinot jakas izmaksas par 50% un dod iespēju klientiem piedāvāt visaugstākās kvalitātes produktu par ievērojami zemāku cenu. Bikses ir dizainēta Dānijā un ražota Eiropas kopienas valstīs.

Šīs bikses pilnībā nesatur fluoru un izgatvota no videi draudzīgiem, pārstrādājamiem materiāliem. Lieliska jaka aktīviem cilvēkiem.

Ražotāja apraksts pieejams šeit.

Ražotājs: Geoff Anderson

Izmēri: S-XXXL

Krāsa:  pelēka

Krāsu kombinācijas un izmērus, kuri nav pieejami uz vietas, veikalā, var pasūtīt, piegāde parasti notiek 2 nedēļu laikā. Papildus informāciju vaicājiet eholotes.lv personālam.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Pelēka

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m

You may also like…