Glābšanas veste Baltic 1423 Delta 150N

89,00 

Glābšanas veste Baltic 1423 Delta 150N  ir paredzēta lietotājiem ar un bez peldēt prasmi ar svaru virs 40 kg. visos laika apstākļos. Apgriež cilvēku , bezsamaņā, muguras stāvoklī.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 1423-000-01
Tegi: ,

Glābšanas veste Baltic 1423 Delta 150N ar automātisko piepūšanās sistēmu

Glābšanas veste Baltic 1423 Delta 150N  ir paredzēta lietotājiem ar un bez peldēt prasmi ar svaru virs 40 kg. visos laika apstākļos. Apgriež cilvēku , bezsamaņā, muguras stāvoklī. Glābšanas veste ir aprīkota ar automātisko piepūšanās sistēmu, vienu kabatu ar rāvējslēdzēju un atstarojošiem elementiem

Glābšanas vestes celtspēja N150, atbilst standartam EN ISO 12402-3, UNISEX modelis, paredzētā celtspēja 40-120kg.

Kad runa ir par ūdens drošību, pirmā izvēles iespēja ir piepūšamās glābšanas vestes. Svarīgi ir pienācīga vestes aprūpe un uzturēšana. Piepūšamās glābšanas vestes ir aprīkotas ar CO2 cilindru, kas jāmaina pēc glābšanas vestes iedarbināšanas. Balonam nav īpaša derīguma termiņa, bet tas ir regulāri jāpārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka tas nav bojāts un droši ievietots veste. Automātiskajam glābšanas vestam ir  kārtridžs, kas iedarbojas uz kontaktu ar ūdeni sekundes frakcijās un nodrošina, ka CO2 cilindrs piepūš vesti. Šim kārtridžam ir derīguma termiņš, un tas ir jāpārbauda. Visas automātiskās glābšanas vestes var aktivizēt arī manuāli.
 Automātisko vestu apkopi, pakošanu un uzlādi veic par papildus samaksu. Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar eholotes.lv pārdevējiem, sniegsim papildus informāciju par Baltic vestēm.

Kā izvēlēties drošības vai glābšanas vesti

Veste celtspēja tiek norādīta Ņūtonos (N) Jo lielāka glābšanas vestes minimālā peldspēja, jo lielāku atbalstu tā dod. Drošības vestēm, kuru peldspēja ir no 30 līdz 50 Ņūtoniem, ir piemērotas cilvēkiem, kas prot peldēt. Tās pārsvarā izmanto dažādos ūdens sporta veidos: veikbordā, kaitbordā, ūdens slēpošanā, airēšanā, smaiļošanā u.c. Glābšanas vestes, kuru minimālā peldspēja sasniedz 100 Ņūtonus, ir piemērotas arī tiem cilvēkiem, kuri neprot peldēt (ar nosacījumu, ka tā tiek izmantota salīdzinoši mierīgos ūdeņos). Savukārt glābšanas vestes ar minimālo peldspēju virs 150 Ņūtoniem piemērotas izmantošanai arī ārējos ūdeņos, turklāt tās spēj pasargāt no noslīkšanas arī tad, ja cilvēks ir traumēts un nevar pilnvērtīgi kustēties.

Vesti pēc lietošanas sālsūdenī, jānoskalo tīrā ūdenī, nedrīkst žāvēt tiešā saules gaismā.

.

Ražotājs:

Vestes tips:

Glābšanas veste

Pēc pielietojuma:

, ,

Peldspēja:

150 N

Krāsa:

Melna

Jūs varētu ieinteresēt...