Izpārdošana!

Grundens kostīms Storm Surge

369,00  184,50 

Grundens kostīms Storm Surge , viegls, no jaunāko tehnoloģiju materiāliem darināts kostīms ir paredzēta makšķerniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

 

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: Surgekomplekts
Tegi: ,

Grundens kostīms Storm Surge

Grundens kostīms Storm Surge , viegls, no jaunāko tehnoloģiju materiāliem darināts kostīms ir paredzēta makšķerniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīms ir izgatavota no 2.5 slāņu ūdensnecaurlaidīga izturīga neilona ar pilnībā papildus aizlīmētām membrānauduma ārējām šuvēm, lai nodrošinātu pilnīgu mitrumizturību. Mitrumizturība/mitruma izvads atbilst 10000mm/5000gr/m, kas pilnībā nodrošina komfortu lietotājam gan pret mitrumu, gan svīšanu.

Jakai ir stingrs rāvējslēdzējs priekšpusē ar atloku, kas aizsargā pret vēju, ērta regulējama kapuce, regulējamu manšetes, divas kabatas ar rāvējslēdzējiem roku sildīšanai un  sānos ir speciālas ventilācijas atveres ar rāvējslēdzējiem.

Biksēm ir elastīga un regulējama josta, 2 ērtas kabatas , staru gali ar rāvējslēdzējiem, šīs bikses var ātri un ērti uzvilkt virs citām copes drēbēm.

Ražotāja apraksts jakai un biksēm

Veicot pasūtījumu Jūs varat kombinēt izmērus jakai un biksēm

Pieejamie izmēri: S-3XL,

Peejamās krāsas:

Jakai Melna | Biksēm Melna  

 

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts šo atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Parastais piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Melna

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/ 5000 gr/kv/m

Jūs varētu ieinteresēt...