Izpārdošana!

Grundens termoveļas komplekts Grundies

90,00  80,00 

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

Grundens termoveļas komplekts Grundies

Grundens termoveļas komplekts Grundies, izgatavots no poliestera, spandeksa un vilnas. Šī termoveļa atšķiras ar izcilu veiktspēju jebkuros darba apstākļos – vai tas būtu ļoti aktīvs vai mazkustīgs atpūtas veids. Ražotājs ir parūpējies par ļoti ērtu piegrieztni, kas savienojumā ar 4 virzienu auduma stiepšanos nodrošina ideālu komfortu visdažādākajām auguma formām. Veļas iekšpuse ir patīkami pūkaina un ļoti mīksta, materiāls ir antibakteriāls, veiksmīgi un ātri izvada visu lieko mitrumu kā arī novērš nepatīkamus ķermeņa aromātus, uzturot ideālu ķermeņa temperatūru.

Ja preci iegādājaties ineternetā – lūdzam sekot izmēru tabulai(pie attēliem), lai pārliecinātos par konkrēta produkta izmēru atbilstību Jūsu vajadzībām.

Pieejamie izmēri: S-XXXL

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts šo atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama.Veicot pasūtījumu eholotes.lv parastais piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotājs:

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Pēc pielietojuma:

Krāsa:

Pelēka

Izmērs:

, , , , ,

Sezona:

,

Jūs varētu ieinteresēt...