Jaka Grundens Storm Rider

235,00 

Ūdensizturīga jaka Grundens Storm Rider ir augstas kvalitātes skandināvu radīts apģērbs, kas lieliski aizsargās no lietus un vēja.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Ūdensizturīga jaka Grundens Storm Rider

Ūdensizturīga jaka Grundens Storm Rider ir augstas kvalitātes skandināvu radīts apģērbs, kas lieliski aizsargās no lietus un vēja. Mitrumizturība/mitruma izvads jakai atbilst 15000mm/10000 gr/m, kas pilnībā nodrošina komfortu lietotājam gan pret mitrumu, gan svīšanu. Visas membrānauduma ārējās šuves ir papildus aizlīmētas, lai nodrošinātu pilnīgu mitrumizturību.

Jakai ir ērta regulējama kapuce, tīkliņa odere, sešas ērtas kabatas ar ūdensdrošiem rāvējslēdzējiem (YKK), jakas apakšdaļa regulējama ar iestrādātu elastīgu, savelkamu gumiju un piedurknēm ir ērtas regulējamas manžetes, lai aizkavētu mitruma iekļūšanu piedurknēs bieži cilājot rokas lietainā laikā.

Pieejamie izmēri: S-3XL

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts šo atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījmu Eholotes.lv, piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Ražotājs:

Izmērs:

, , , , ,

Sezona:

,

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai

Pēc pielietojuma:

Krāsa:

Black, Dark Slate

Mitrumizturība/elpotspēja

15 000 mm/10 000 gr/kv/m