Kopšanas līdzekļu komplekts Toko Wash & Care

24,50 

Kopšanas līdzekļu komplekts Toko Wash & Care

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 5582504

Kopšanas līdzekļu komplekts Toko Wash & Care

Kopšanas līdzekļu komplekts Toko Wash & Care kopšnas līdzekļu komplekts membrānas auduma apģērbiem. komplekā iekļauts Eco Wash mazgāšanas līdzeklis un Toko Proof.

Eco Wash īpašs, videi draudzīgs mazgāšanas līdzeklis, augstas kvalitātes, membrānu audumu, apģērbu kopšanai. Mazgāšanas līdzeklis īpaši paredzēts elpojošam, membrānu audumam ( t.sk. Gore-Tex). Ļaujot sagalbāt auduma funkcionalitāti. Mazgāšanas līdzeklis nesatur balinātājus, fosfātus vai krāsvielas. Līdzeklis ir efektīvs arī zemās mazgāšanas tempratūrās.

Kopšanas līdzeklis Eco Textile Proof paredzēts lietošanai pēc mambrānas auduma mazgāšanas un nodrošinās ilgstošu, ūdensatgrūdošu efektu. Līdzeklis saglabās auduma elpotspēju, atjaunojot ūdens necaurlaidīgo slāni. Piemērots lietošanai ar dažādiem membrānas audumiem, tai skaitā Gore-Tex.

 

Ar šo 250 ml iepakojumu pietiek aptuveni 10 mazgāšanas reizēm.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit

Ražotājs: