Kostīms Kvest Svell Tundra

74,00 

Kostīms Kvest Svell Tundra ir silts kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Kostīms Kvest Svell Tundra

Kostīms Kvest Svell Tundra ir silts kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Kostīms izgatavots no divslāņu Poloflis auduma, šis audumam ir laba vēja aizsardzība, labas siltumizolācijas īpašības, ātri izžūst, kā arī praktiski neuzsūc mitrumu.

Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas. Jakai ir regulējama jostas vieta.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs.

Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

 

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , ,

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Krāsa:

Kanjon, Zelenaja vetka