Kostīms Pride Magnum Oseņ

212,00 

Kostīms medniekiem Pride Magnum Oseņ ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem.

 

Notīrīt

Kostīms medniekiem Pride Magnum Oseņ

Kostīms medniekiem Pride Magnum Oseņ ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīms ir kluss, nešvīkst, izgatvots no elpojoša membrānauduma Norvēģija. Kā prototips šim kostīmam kalpo leģendāra Gorka, kuru plaši izmantoja speciālie miltārie spēki. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10 000mm/10 000 gr. un lai novērstu mitruma iekļūšanu šuvēs, kostīms ir šūts ar speciāliem ūdens necaurlaidīgiem diegiem COATS. Ārējo kabatu aizdare ar magnētiem, savukārt iekšējo kabatu sargā rāvējslēdzējs. Kabatu ir daudz.

Jakas un kapuces odere ir no Flīsa, kapucei ir regulējams apjoms.

Bikses ir ar parastu jostas vietu, siltinātas ar flīsu, bikšturiem ir “kabura” fiksācijas veids, kas izslēdz iespēlju bikšturu noslīdēšanai līdz ar ko nav nepieciešamības bikšturs pārvilkt par stirngru. Bikšu lejas daļa izveidota tā, lai aizsargātu no mitruma un būtu ērti fiksējama virs zābakiem.

Komplektā ietilpst soma kostīma glabāšanai/pārvadāšanai.

 

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

 

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , , , ,

Krāsa:

Finljandija haki

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m