Krekls ar kapuci Grundens Deck Hand Hoodie

59,00 

Atvēsinošs krekls Grundens Deck Hand Hoodie ir veidots nopietniem makšķerniekiem, lai viņi varētu parādīt savu labāko sniegumu arī pie ekstrēmām gaisa temperatūrām karstās vasaras dienās.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Krekls copei Grundens Deck Hand Hoodie

Krekls copei Grundens Deck Hand Hoodie ir veidots nopietniem makšķerniekiem, lai viņi varētu parādīt savu labāko sniegumu arī pie ekstrēmām gaisa temperatūrām karstās vasaras dienās. Izmantojot COOLCORE atvēsinošo audumu, kas ir brīvs no ķīmiskām vielām un izmanto ķermeņa paša mitrumu, lai atvēsinātu apģērbu svīšanas laikā, šis krekls aktīvi uztur Jūsu ķermeni vēsu. Audums spēj stiepties visos četros virzienos, tādējādi ļaujot Jums brīvi kustēties. Šis krekls ir radīts, lai ļautu Jums ilgāk atrasties uz ūdens un paaugstināt savas izredzes noķert mūža labāko lomu.

Pieejamie izmēri: S-3XL

Peejamās krāsas: Zaļa, Zila, Pelēka

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts šo atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījumu Eholotes.lv, parastais piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Ražotājs:

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Pēc pielietojuma:

Krāsa:

Deep Water Blue, Monument Grey, Ocean Wave

Izmērs:

, , , , ,

Sezona: