Ziemas kostīms Kvest Lesnoi 

119,00 

Mednieku ziemas un makšķenieku apģērbs Lesnoi -35 C – viegls, ērts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Notīrīt

Mednieku ziemas un makšķenieku apģērbs Lesnoi -35 C

Mednieku ziemas un makšķenieku apģērbs Lesnoi -35 C – viegls, ērts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Komplektā ietilpst jaka un bikses ar paaugstinātu josta vietu. Kostīma virsējais materiāls ir kluss , izgatavots no membrānauduma Alova

un siltināts ar sintētisku materiālu “Krievijas ziemeļi”, kas nodrošina jakas apjomu un spēj atgūt formu pēc apģērba salocīšanas vai pārvadāšanas saspiestā stāvoklī. Kapuce ir regulējama un noņemama, apkakle ar kapuci ir siltināta ar mīkstu flīsa auduma. Jakas odere ir no antibakteriāla follijas veida materiāla, kas atstaro siltumu tomēr netraucē kostīma elpošanai.

Jakas apakšdaļa ir savelkama un piedurknes ir ar iestrādātām platām gumijām kas nodrošinās efektīvu aizsardzību pret vēju. Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas.

Ceļgalu un plecu zonas ir pastiprinātu audumu, lai uzlabotu komfortu.

Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10 000mm/10 000 gr/m.

Kad atpūta ir galvenais, tad apģērbs ir svarīgs.

Veiksmīgi izvēlēts, kvalitatīvs apģērbs aktivitātēm dabā ir izšķirošs. Ļoti kvalitatīvs un dārgs virsējais apģērba slānis komforta jautājumu atrisinās tikai daļēji, ja starpslānī nebūs izvēlēta tik pat kvalitatīva termoveļa. Arī termoveļa nespēs pildīt savu funkciju, ja nākamais apģērba slānis būs, piemēram, tradicionāls kokvilnas krekls. Kokvilna ķermeņa mitrumu ārpusē izvada slikti. Sabalansēts apģērbs. Elpojošs apģērbs. Mitrumu izvadīt spējīgs apģērbs. Viens, divi, vairāki sabalansēti slāņi rada komfortu. Jā – vairumā gadījumu modernais apģērbs ir sintētisks, ar dabīgām sastāvdaļām, tomēr – sintētisks. Tā ir evolūcija, kuru apturēt ir neiespējami. Tāpēc vienkārši – izbaudām jaunās tehnoloģijas materiālos un visvairāk izbaudām – SAVU HOBIJU!

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis. Kostīms medniekiem un makšķerniekiem  Kvest Lesnoi -35 C | NOVATEX | eholotes.lv

 

 

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Izmērs:

, , , , , ,

Krāsa:

Gornij

Pēc pielietojuma:

Sezona:

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m

Ražotājs: