Multifunkcionāla galvassega Grundens Fish Head

29,90 

Multifunkcionāla galvassega Grundens Fish Head, šim aksesuāram ir dažādi pielietojumi un to var valkāt daudzos dažādos veidos- kā šalli, cepuri, kaklautu, lakatu, masku, galvas saiti utt.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 70049-966-0001
Tegi: ,

Multifunkcionāla galvassega Grundens Fish Head, Butternut Camo

Multifunkcionāla galvassega Grundens Fish Head, šim aksesuāram ir dažādi pielietojumi un to var valkāt daudzos dažādos veidos- kā šalli, cepuri, kaklautu, lakatu, masku, galvas saiti utt. Izmantot galvassegu var strādājot uz klāja, makšķerējot, laivojot, pārgājienos ar draugiem vai atpūšoties pludmalē. Izgatavots no dabīgi atvēsinoša auduma, kas palīdz pazemināt ādas virskārtas temperatūru, mitrumu uzsūcošs, viegls un ātri žūstošs, 50 UPF saules aizsardzība, 92 % neilons, 8% spandekss.

Pieejamie izmēri: viens izmērs der visiem.

 

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījumu Eholotes.lv Parastais piegādes laiks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Ražotājs:

Krāsa:

Brūna

Izmērs:

Pēc pielietojuma:

, ,

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Sezona: