Pretērču kostīms Payer Elit Barjer New

119,00 

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer New ir izstrādāts lai aizsargātu ķermeni un seju no odiem, ērcēm un citiem asinssūcējiem kukaiņiem.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer New

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer New ir izstrādāts lai aizsargātu ķermeni un seju no odiem, ērcēm un citiem asinssūcējiem kukaiņiem. Kostīma audums ir piesūcināts ar universālu akaricīdu līdzekli pret ērcēm un moskītiem Clariant Sanitized AM23-24, tas ir nekaitīgs prieš cilvēka veselības (apstiprināts ar medicīniskiem un dermatoloģiskiem pētījumiem) un saglabā savas īpašības pat pēc vairākām kostīma mazgāšanas reizēm.

Komplektā ietilpst jaka ar kapuci un bikses, moskītu tīkls ir viegli  noņemams un to var peslēpt speciālā kabatā. Piedurkņu galos ir ciešas trikotāžas auduma manžetes lai neļautu ērcēm iekļūt zem drēbēm. Kostīms ir izstrādāts no paaugstināta blīvuma materiāla, kas rada drošu aizsardzību un palielina izredzes savlaicīgi atklāt kukaiņus. Ceļgalu zonas ir pastiprinātas ar papildus auduma slāni un bikšu oderes lejas daļai ir lences oderes fiksācijai uz kāju pēdām.

Kostīms ir aprīkots ar atstarojošiem elementiem, tam ir daudz ērtu kabatu, viena no tām ir ūdens necaurlaidīga priekš dokumentiem.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

 

 

Novatex Payer Elit Barjer New, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Kofe

Pēc pielietojuma:

Sezona:

Ražotājs: