Payer Elit Barjer pretērču kostīms

135,00 

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer ir izstrādāts lai aizsargātu ķermeni un seju no odiem, ērcēm un citiem asinssūcējiem kukaiņiem.

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi:

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer

Pretērču kostīms Payer Elit Barjer ir izstrādāts lai aizsargātu ķermeni un seju no odiem, ērcēm un citiem asinssūcējiem kukaiņiem. Kostīma audums ir piesūcināts ar universālu akaricīdu līdzekli pret ērcēm un moskītiem Clariant Sanitized AM23-24, tas ir nekaitīgs prieš cilvēka veselības (apstiprināts ar medicīniskiem un dermatoloģiskiem pētījumiem) un saglabā savas īpašības pat pēc vairākām kostīma mazgāšanas reizēm.

 

Novatex Payer Elit Barjer pretērču kostīms ataks ir izstrādāts lai aizsargā ķermeni un seju no odiem, ērcēm, moskītiem un citiem asinssūcējiem kukaiņiem. Kostīma audums ir piesūcināts ar akaricīdu līdzekli kas paralizē ērces un ir aprīkots ar speciāliem slazdiem, kas ir piesūcināti ar universālu līdzekli pret ērcēm un kukaiņiem Clariant Sanitized AM23-24, kas ir nekaitīgs prieš cilvēka veselības (apstiprināts ar medicīniskiem un dermatoloģiskiem pētījumiem) un saglabā savas īpašības pat pēc vairākām kostīma mazgāšanas reizēm.

Komplektā ietilpst jaka ar kapuci, bikses un soma kostīma glabāšanai/pārvadāšanai, moskītu tīkls ir viegli  noņemams un to var peslēpt speciālā kabatā. Piedurkņu galos ir ciešas trikotāžas auduma manžetes. Kostīms ir izstrādāts no paaugstināta blīvuma materiāla, kas rada drošu aizsardzību un palielina izredzes savlaicīgi atklāt kukaiņus. Ceļgalu zonas ir pastiprinātas ar papildus auduma slāni un bikšu oderes lejas daļai ir lences oderes fiksācijai uz kāju pēdām

Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Pretērču kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis. Kostīms Novatex Payer Splav | NOVATEX | eholotes.lv

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Ataks

Pēc pielietojuma:

Sezona:

Ražotājs: